V balení zavazadel má bohaté zkušenosti sportovně založená čtenářka s nickem claire. Ale jak už titulek napověděl, nejraději má krosnu, protože miluje horské túry. Jo a jen tak mimichodem, shání nosiče. Neznáte někoho šikovného?

Pohodový den všem, rychle dopíšu a mizím k vodě :)) Zavazadla - dobré téma. Kdo z nás nebalí? Já balím pořád. Odmala sportuju, takže jsme neustále balili sportovní tašku obřích rozměrů/ naštěstí na kolečkách/ a už jsem ujížděla na soustředění anebo na závody.

Jakožto alergik jsem pak v létě povinně balila obří kufr / ten mi půjčovala mamka/, a odlétala do Řecka s Mořským koníkem. Štěstí bylo, že jsme odlétali ze staré Ruzyně a tam byli tolerantní ke značné nadváze mého zavazadla. Musím podotknout, že tento kufr jsem balila moc ráda. Čekala mne relaxace a setkání po roce s kamarády z minulých let. V době dospívání se mi hodilo úplně všechno, takže praskal ve švech.

Teď balím každý týden kufr na kolej a zpět. Už tři roky. A další dva mne ještě čekají. Takže jsem na balení zvyklá. Školu mám sice hotovou,ale práci mám v Praze. Takže pendluju i o prázdninách.

Nejraději ale balím krosnu. Miluji chození po horách, poznávání nových krajů, zvyků a to mne neuvěřitelně nabíjí. Za pár dnů mne tohle balení čeká. Jsem natěšená, jen ta krosna mi vadí při výstupech. Už jsem jednou psala, že bych potřebovala nosiče. Nutně! Není tu někdo? :)) :)) Bez nároku na cokoli :)):))

Mějte se prázdinově, pozor na úpaly a já už opravdu mizím.

claire  

Milá claire, doporučila bych vám mulu, ale to asi nebude nosič, kterého potřebujete, že?

Text nebyl redakčně upraven

S jakým zavazadlem nejraději cestujete, milé ženy-in?

  • Dáváte přednost kufrům? Jakým? Skořepinovým, nebo textilním? Jaké v nich spatřujete výhody?
  • Jste pro kolečka, nebo se obejdete bez nich?
  • Kolik zavazadel s sebou berete na dovolenou? Máte i příruční palubní kufřík, nebo vám to připadá zbytečné?
  • Jste schopná cestovat v páru a zabalit jen do jednoho kufru, nebo musíte mít každý svůj?
  • Umíte správně zabalit, nebo vždycky něco zapomenete? Doma, nebo na dovolené?
  • Máte nějaký zážitek s kufrem? Už se vám někdy ztratil na letišti, na nádraží, z úschovny?
  • Jste spíš sportovně založená a nedáte dopustit na batohy a krosny? V čem jsou jejich výhody? Co všechno do nich dokážate „nacpat“?
  • Víte, kolik váží vaše běžné dovolenkové zavazadlo?

Napište nám, pošlete fotku svého kufru, tašky nebo batohu, se kterým nejraději cestujete na adresu: redakce@zena-in.cz

Co můžete získat za svůj příspěvek?

Kufr to sice nebude, ale balíček kosmetiky Neutrogena, který se vám může hodit (nejen) na dovolenou. Obsahuje tělové hydratatační mléko, ochranný krém na chodidla a ošetřující krém na ruce

cena

Reklama