Tahle kabelka patří mezi „Must have“ v kategorii módních doplňků, pokud chcete jít s dobou. Nezáleží na tom, jestli je jednobarevná, nebo kombinovaná. Z hladké nebo semišové kůže. Je to prostě nejoblíbenější kabelka mezi módními fanynkami.

Móda ulice mě baví. Možná mě baví víc než sledování jednotlivých značek či módních přehlídek. Koneckonců, právě móda ulice je důležitým ukazatelem úspěšnosti té které značky.

A naopak. Móda ulice má zpětnou vazbu na přehlídkových molech. Jedno ani druhé se nevylučuje, naopak. Vzájemně se inspiruje.

Ale jak už jsem si všimla, jsou určité trendy, které se drží na výsluní déle a intenzivněji než jiné. A to neplatí jen oblečení, ale i doplňcích. Co jsou pro mnohé ženy úzké džíny s jehlovými podpatky, to jsou pro jiné kabelky. Nebo lépe řečeno kabelka značky Celine. Tahle velká taška s typickým designem se stala ikonou všech módních fanynek.

Jak jste se mohly ujistit z obrázků, v tomto případě zřejmě neplatí, že nechceme mít stejnou věc jako naše „konkurentky“.

Jak se vám líbí?

Foto: facebook Street style

Čtěte také:

 

Reklama