Reklama

Na jaké dárky se mohou těšit česká miminka? Prozradí to seznam deseti nejprodávanějších hraček na Feedo.cz.

BINO Vláčkodráha – MAXI, Feedo.cz 1599 Kč

Popis:

Postavte si velkou vláčkodráhu s množstvím příslušenství jako jsou výhybky, zatáčky, most, závory a nezbytnými doplňky pro okolí. Zapojte svou fantazii a vydejte se vláčkem na rodinný výlet do města i pěknou přírodou k babičce na venkov.

hračky

Stavba vláčkodráhy rozvíjí motoriku, představivost a zapojí do zábavné hry na cestování všechny členy rodiny. Balení obsahuje 100 dílů (kolejnic + jejich příslušenství a doplňků jako jsou značky, domečky, autíčka, panáčci, značky a stromky).

Rozměry produktu a specifikace:

 • koleje jsou 4 cm široké a 1,2 cm silné
 • obsahuje 100 dílů
 • vhodné pro děti od 3 let

 

BUDDY TOYS Odstrkovadlo Mercedes červené, Feedo.cz 929 Kč

Popis:

hračky

Odstrkovadlo a chodítko v licenci Mercedes Benz SLS je zmenšená kopie opravdového sportovního auťáku. Pomůže s prvními krůčky i rozvojem správné motoriky. Pod sedátkem je dostatečně velký úložný prostor pro uložení oblíbené hračky.

 

SMOBY Chodítko cotoons Walk&Play 2 druhy, Feedo.cz 1199 Kč

Popis:

hračky

Chodítko pro usnadnění prvních krůčků dítěte s postavičkami Cotoons se zvukovými a světelnými efekty. Systém blokace koleček poskytuje dostatečnou oporu při vstávání dítěte a předcházení úrazům.

O Smoby:

Francouzská skupina Smoby Majorette je špičkou francouzského trhu hraček. Předním hráčem je také v dalších částech EU a to i v ČR. Společnost nabízí široký sortiment kvalitních licencovaných hraček již od roku 1948.

 

SIMBA Cotoons Hudební set 5ks, Feedo.cz 419 Kč

Popis:

hračky

SMOBY hudební nástroje pro děti s obrázky z oblíbeného seriálu dětských hraček Cotoons je set 5 kusů hraček, vhodných pro nejmenší děti od 12 měsíců.

 • Set hudebních nástrojů pro nejmenší děti obsahuje trubku, harmoniku, chrastítka a perkuse, které vydávají milé zvuky, když jimi dítě třese.
 • Je to unikátní set hraček, který pomáhá dětem rozvíjet své motorické schopnosti, koordinaci, cit pro rytmus a tóny.
 • Nástroje jsou vyrobeny z kvalitního plastu v jemných barvách a oblých tvarů přizpůsobené malým ručičkám dětí.

Hračky jsou převedeny v svěžích barvách zelené, modré a oranžové barvy s pěknými obrázky ze seriálu Cotoons, který je velmi oblíbený u malých dětí. Jednotlivé dětské hudební nástroje mají oblé hrany a snadno je dítě uchopí.

Jsou bezpečné a kvalitní. Set dětských hudebních nástrojů je dodáván v praktickém dárkovém balení. Je to skvělý dárek pro každé malé dítě, se kterým se rádo hraje dlouhé hodiny.

O Smoby:

Francouzská skupina Smoby Majorette je špičkou francouzského trhu hraček. Předním hráčem je také v dalších částech EU a to i v ČR. Společnost nabízí široký sortiment kvalitních licencovaných hraček již od roku 1948.

 

WOODY Kuchyňka malá „Buona cucina”, Feedo.cz 1599 Kč

Popis:

Dřevěná kuchyňka pro malé hospodyňky odpovídá moderním trendům, které zasahují i do kategorie dřevěných hraček.

hračky

Kuchyňka obsahuje velké množství příslušenství (hrnec, pánev, slánka, pepřenka, naběračka, poklice,…). Má otvírací dveře, otočné ovládací knoflíky a otočné ručičky u hodin. Pracovní plocha je ve výšce 50cm.

Kuchyňku dodáváme v rozloženém stavu. Jednoduchá montáž dle přiloženého montážního plánu.

 

TEDDIES Medvěd Vojtík pohádkový česky mluvící, Feedo.cz 679 Kč

Popis:

Veselý plyšový medvídek Vojtík vypráví dětem 6 známých, českých pohádek. Stačí zmáčknout jeden ze symbolů na jeho těle a poslouchat, co dětem Vojtík vypráví.

hračky

Vyprávěné pohádky: O neposlušných kůzlátkách, O veliké řepě, O Smolíčkovi pacholíčkovi, Červená Karkulka, Perníková Chaloupka, O Budulínkovi.

Plyšák je vhodný pro děti od 12 měsíců. Pomůže dětem rozvíjet motoriku a vnímání.

 

K´S KIDS Růžová dinosauřice se 60 míčky, Feedo.cz 1699 Kč

Popis:

Veselá barevná dinosauří slečna se 60 balónky čeká na vaše dítě, aby si v ní mohlo pohrát.

Děti se v ní budou cítit jako v balónkovém bazénku. Brzy jste zjistí, že můžou dinosauří slečnu zapnout na zip a balónky v ní schovatHračka rozvíjí interaktivní hru. Děti se naučí vkládat a vyndavat balónky, zapínat a rozepínat zip a zároveň si procvičí obratnost a stabilitu.

hračky

Dinosauřice je dodávána v praktickém obalu z měkkého plastu, který je uzavíratelný na zip a na vrchu má úchyt, takže lze hračku snadno přenášet a uložit. Tato hračka je testována dle nejpřísnějších norem EN-71.

O značce K´s Kids

K’s Kids je řada hraček speciálně navržených pro miminka, batolata, zkrátka pro nejmenší děti. Didaktické a okouzlující hračky K’s Kids jsou vyrobeny z prvotřídních a bezpečných materiálů a je radost si s nimi hrát. Ve vývojovém týmu K’s Kids mají nezastupitelnou funkci jak psychologové a odborníci na dětský vývoj, tak i samotní rodiče dětí. Koncepce řady K’s Kids je velmi uznávána a získala i mnoho významných ocenění.

 

EPLINE Krtek sada maxi (96 kostek + 1 figurka krtek + 3 figurka zoo) , Feedo.cz 1149 Kč

Popis:

Originální stavebnice pro malé stavitele.

hračky

Všechny sady obsahují figurky a to buď krtka nebo jeho kamarádů. Sbírejte je a kombinujte je mezi sebou. Stavebnice rozvíjí tvůrčí schopnosti, prostorovou představivost a fantazii. Kostky jsou kombinovatelné s jinými stavebnicemi.

 

FISHER-PRICE Smart stages mluvící scooter CZ, Feedo.cz 1429 Kč

Popis:

Revoluční odrážedlo pro děti je tady! Děti ho nejen řídí, ale zároveň se na něm také učí, a to díky prvkům technologie Směj se a Poznávej a Smart Stages. Na odrážedle jsou umístěny 4 tlačítka k aktivaci jako na opravdové palubní desce auta a otočný klíč k nastartování.

hračky

Vlastnosti:

 • skútr pomáhá získat motorické dovednosti
 • za jízdy je dítě odměňováno roztomilými frázemi, zvukovými efekty a písničkami
 • stisknutím 3 tlačítek na ovládacím panelu je dítě učeno čísla, obrysy, opaky a další

3 stupně her, které rostou s dítětem:

Zkoumej – první slova a zvuky, které rozvíjí zvědavost vašeho dítěte Odhodlej se – provází dítě jednoduchými otázkami a příkazy Hraj – rozvoj představivosti

 

LEGO® DUPLO® Town Arktida, Feedo.cz 699 Kč

Popis:

Malí milovníci zvířátek si tuto snadno sestavitelnou sadu z Arktidy zamilují. Psí sáně, kajak a iglú dodávají opravdový pocit dobrodružství a inspirují všemožné ledové příběhy plné situační hry. Je toho tolik, co se dá o tomto prostředí, zvířátkách a lidech, kteří zde žijí, naučit. Obsahuje 2 LEGO® DUPLO® figurky: otce a dítě, navíc velrybu, ledního medvěda a pejska husky.

hračky

Postav si iglú a pozoruj úžasný život v divočině v Arktidě!

Vydej se jezdit na kajaku nebo na saních se psem husky skrz zmrzlou Arktidu a zjisti, jestli zahlédneš velrybu a ledního medvěda ještě před tím, než se vrátíš zpět na večeři v iglú.

 • Obsahuje 2 LEGO® DUPLO® figurky: otce a dítě, navíc velrybu s otevírací pusou, ledního medvěda a pejska husky.
 • Obsahuje sestavitelné iglú s otevíracími dveřmi a sporákem, a blok ledu.
 • Mezi doplňky najdeš psí saně, kajak, rybářský prut, rybu, hrnec na vaření a košík.
 • Obsahuje kostky zdobené v motivu ledu, lucerny a langusty, které slouží jako začátky příběhů.
 • Prozkoumej zmrzlou Arktidu a její úžasný život v divočině, zatímco se budeš projíždět na kajaku a na psích saních.
 • Postav iglú a rozvíjej základní stavitelské dovednosti.
 • LEGO® DUPLO® produkty jsou bezpečné a speciálně navržené tak, aby byly zábavné a vhodné pro malé ručičky.
 • Iglú na desce měří přes 12 cm na výšku, 19 cm na šířku a 11 cm do hloubky.
 • Zkombinuj s 10801 Zvířecími mláďátky, 10802 Savanou, 10804 Džunglí nebo s 10805 Kolem světa a užij si ještě více zábavy se zvířátky.

Doporučený věk: 2–5