Od vydání hry Rayman Origins již uplynul rok a nyní jsou Rayman, Globox a Teensy zpět, připraveni se pustit do nového dobrodružství prostřednictvím legendárních světů s novým prostředím, postavami i nepřáteli v nové hře Rayman Legends.

Po vyčerpávající cestě ve hře Rayman Origins se naši hrdinové ukládají k zaslouženému stoletému spánku, během něhož se Mýtina snů opět zaplavuje rychle se šířícími nočními můrami, které vytváří nové potvory, strašidelnější než kdy předtím! A tvorové jsou to opravdu legendární- draci, obří ropuchy i mořské příšery, ti všichni chtějí rozvrátit již nastolený pořádek. S pomocí nové postavy Murphyho se musí Rayman a Globox opět vydat na boj proti nočním můrám, aby zachránili svého kamaráda Teensyho a znovu nastolili pořádek.

reRayman Legends nabízí řadu jedinečně řešených úrovní, včetně několika hudebních map s opravdu kreativním a chytlavým soundtrackem ve středověkém prostředí. Každý level je zastoupen obrazem, který vypráví děj jednoho z mnoha mystických světů. Hráči také mohou soupeřit proti sobě prostřednictvím různých úkolů, které prověří jejich zručnost a rychlost a zapsat se do celosvětového žebříčku. Urputných zápasů se dočkáte ve 3D Boss Battlech, ve kterých musíte porazit vůdce všech příšer. Nebude to ovšem jen tak lehké, Bossové mají oproti hrdinnému gangu výhodu- další rozměr! Draci a jiná stvoření mohou útočit ze všech úhlů, takže budete muset být opravdu ostražití.re

Oceněný Michel Ancel a jeho kreativní tým, mimo jiné také tvůrci Raving Rabbids, dokázali posunout tuto legendu na další úroveň. Velké množství chytrých a zábavných herních režimů se spojením krásné grafiky už jen vizuálně opravdu nenudí. Zejména se spojením s konzolí Wii U od firmy Nintendo, na kterou byl Rayman původně vytvořen. S novým Wii U ovladačem objevíte nové postupy, jak tuto na dotyk založenou plošinovku ovládat, ať už je to již zmiňovaným dotykem, klasickými tlačítky či gyroskopickou technologií snímání. O herní zážitek nepřijdete ani po vypnutí televize, navíc vám konzole Wii U nabízí jako jediná pětičlenný multiplayer. Rayman je také ovšem k dostání i u jiných platform.

Nejočekávanější hru roku Rayman Legends můžete mít doma již od 30. srpna 2013 na konzoli Wii U, Playstation 3 a Xbox 360, na PS Vita vychází hra o dva týdny později.

re

re

re

re

re

re

re

Reklama