Domácnost

Nejmilejší hrníček jsem tak trochu ukradla

Dnešní téma může někomu připadat trošku infantilní, ale v každém případě je milé, oddechové a optimistické, což možná po včerejšku přivítáte.

cup

Jak jsem k němu přišla? Opět jsem zapátrala mezi čtenářskými návrhy témat a oblíbený hrnek se mi zalíbil. Zdánlivě by se dalo říct, že k němu nemám moc říct. Nikdy jsem nelpěla na jednom hrníčku, dokonce ani tady v redakci nemám svůj vlastní hrnek.

I když jeden jsem spolu se svetrem tak trochu zabavila své bývalé kolegyni Simoně Škodákové. Sice ne doslovně, Simona si obojí jistě jednou vyzvedne, ale jak se zdá, nijak na to nespěchá. Volala jsem jí, že tu má svetr, a jestli si ho mohu půjčit, když mi bude zima. Nebyla proti. Pak nás jednou nečekaně navštívila v redakci a já nejenže seděla v jejím svetru, ale dokonce pila čaj z jejího hrnku. Začala jsem se provinile soukat ze svetru a vylévat čaj do dřezu, ale Simona to vzala s humorem a zarazila mě s tím, že jí to fakt nevadí. A tak je tady s námi dál díky těmto věcem. Na opěradle své židle mám její svetr a piju čaj z jejího hrnku.  

A pak mám ještě jeden hrnek, který je mi milý. Dostala jsem ho k narozeninám od své tety, velké milovnice koní. Je lehounký, z anglického porcelánu a s velkým pohodlným ouškem. Asi vám  nemusím říkat, co je na něm. Kolem dokola se prohání stádo koní. Tenhle hrneček mám na chalupě a piju z něj snídaňový čaj. A představte si, jednou jsem se přistihla, že trochu žárlím, když si ho někdo půjčí.

To už se mnou bude asi vážné, že?

 A co vy, milé ženy-in?

 • Máte také nějaký oblíbený hrneček?
 • Co z něj nejraději pijete?
 • Od koho jste ho dostala?
 • K jaké příležitosti?
 • Vadí vám, kdy si ho někdo půjčí?
 • Jste na tom tak, že z jiného hrnku vám vaše káva nebo čaj nechutná?
 • Dáváte ráda hrnečky jako dárek?
 • Pošlete nám fotku svého milovaného hrnku?

Na vaše příspěvky se už teď těším na adrese: redakce@zena-in.cz

   
04.08.2011 - Dům a byt - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] JankaAnna [*]

  ToraToraTora — #1 Sml52 velmi trefnéSml67

  Já mám vícero hrnků, z nichž ráda piju, ale ne jediný. Ovšem v práci jsem musela mít svůj (nebyl nejoblíbenější), bylo by mi stejně, jako Vám Dano, kdyby přišel majitel hrnku a já z něj ucucávala svou oblíbenou meltičkuSml15.

  Ale také jen tak z nějakého hrnku se nenapiji, takže tak nějak "vybíravá" jsem.

  superkarma: 0 04.08.2011, 13:23:10
 2. avatar
  [2] wich [*]

  Mám Sml22 Na malý čaj, instantní kávu je to růžový hrníček s bílými puntíky s obrázky bot (lodiček, kozaček...) a kvítků Sml30, na velký čaj mám půllitrový hrnek s kravím vzorem Sml52

  superkarma: 0 04.08.2011, 08:45:52
 3. avatar
  [1] ToraToraTora [*]

  Uplně vás Dano vidím:" Nejenom, že jsi včera přišel pozdě, říkal mi Věruško a pozval jsi maminku na víkend, aby ti konečně uvařil někdo něco, co se bude dát jíst....ale když jsem tě dneska viděla u snídaně s mým stádem koní....víš jak jsi měl dojet pro rohlíky? Pod předním kolem jsi měl svou sbírku angličáků !  Jo a mých koníků se už NIKDY nedotýkej." Sml52

  1. na komentář reaguje JankaAnna — #3
  superkarma: 0 04.08.2011, 08:26:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme