Bulvár

Nejlíp se hubne fyzickou prací, má zkušenost čtenářka Katy

Od brzkých ranních hodin hubla prací, nejen do plavek, čtenářka Katy. Fyzickou námahu ji příliš nezávidíme, ovšem ta kila dolů určitě!

Já už nehubnu, protože jsem už zhubla.Po novém roce jsem začala rekonstruovat byt.Bohužel manžel musel na operaci kyčelního kloubu.Nechtěla jsem zastavit stavbu ,tak jsem pokračovala bez něj .Navážela jsem materiál ,škrábala sama zdi.Takže nakonec můj pracovní den vypadal asi takto.Ráno v 5 hodin v práci do 15.Pak do 19 na stavbě.Večer hodit pračku ,pověsit prádlo udělat dětem večeři.A tak jsem to dělala 3 měsíce.Za tu dobu jsem zhubla kolem 8 kg .Prostě mi začali padat kalhoty.Nakonec jsem našla kalhoty ,které jsem nosila před 15 lety .Sedí perfektně.Takže nejlíp se hubne fyzickou prací. 
přeji hezký den Katy

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Téma dne 8. dubna 2011

Už hubnete do plavek?

Možná se vám zdá tato otázka poněkud předčasná, ale vezmeme-li v úvahu výkyvy počasí posledních let a k tomu teplotní rekordy, které padají, ani se nenadějeme a léto je tady.  V dnešním tématu nás bude zajímat, zda si už vaše, po zimě „maličko zdeformované“ tělo chystáte do plavek. Své odpovědi na tuto otázku (dlouhé alespoň jako tento odstavec textu) mi posílejte na e-mailovou adresu redakce. Jedna z vás, která odpoví, dostane hezký dárek: Tělovou kosmetiku AVON (viz foto níže).

   
08.04.2011 - Blog redakce - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. [5] Astorek [*]

  Čtenářka Katy zhubla skutečně smysluplně. Nevím jak se to dá nazvat u mne, ale já jsem zhubla když jsem se rozhodla, že nebudu řešit pouze svůj vypadlý přední zub ale, že si nechám všechny své opotřebované zuby nahradit inplantáty. Z počátku se to nejevilo jako dobrý nápad vytrhaly mi všechny zuby, sice jsem dostala přechodnou náhradu ale také zánět dásně. Jedla jsem jen jogurty a polévky ze sáčku rajská, hrášková. Nyní mám již hotové horní zuby, příští týden budu mít hotové dolní zuby. Budu mít nádherný chrup, vymetené konto a o 20 kg nižší váhu.

  superkarma: 0 09.04.2011, 12:01:29
 2. avatar
  [4] Věrulinka [*]

  Sml22 ano, hubne se, ale všeho s mírou, přetěžování je špatný Sml79

  superkarma: 0 09.04.2011, 07:01:20
 3. avatar
  [3] átéčko [*]

  SNÍŽEK — #2 přesně tak! nejsi chlap a ženská v jednom!! Dávej na sebe pozor!Sml79

  superkarma: 0 08.04.2011, 19:24:54
 4. avatar
  [2] SNÍŽEK [*]

  aby jsi nedopadla tím přetěžováním podobně jako manžel,nepřeháněj to,je to chlapská práce.Sml22

  1. na komentář reaguje átéčko — #3
  superkarma: 0 08.04.2011, 14:03:31
 5. avatar
  [1] bonda [*]

  Ano, fyzický pohyb je nejspolehlivější. Ale jak člověk strárne, tělo odmítá. Jako třeba ten kyčelní kloub manžela. A omezená možnost pohybu je hrozná, pořád do sebe hltat silné prášky taky nejde.

  superkarma: 0 08.04.2011, 13:55:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme