Bulvár

Nejlíp mi jdou ptákovinky!

Když se mám pochlubit, co opravdu ovládám, tak ať to probírám z jakéhokoliv konce, nejlíp umím abecedu. Bude to asi jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla posílat svoje minipříspěvky.

     Začalo to vlastně v mých třech letech, když bráška šel do první třídy a naučil se číst. Neustále jsem ho nutila, aby mi četl, tak aby se mě zbavil, naučil mě číst taky. Takže ve čtyřech letech jsem plynně četla a louskala jsem cokoliv. Od dětských knížek, přes noviny, a ve druhé třídě jsem měla přečtené všechno, co jsme měli doma. Potom jsem se vrhla na psaní, jen mě mrzí, že jsem si své dětské a pubertální výtvory neschovala.(2nám)

     Další věc, co zvládám s bravurou sobě vlastní, je vymýšlení ptákovin a lumpárniček. Víte, co mi dalo práce, abych manželovu spolupracovnici, která nadevše miluje řízky, obdarovala k narozeninám nádherným obrovským vonícím řízkem. Nikdo by nepoznal, že je to žínka v trojobalu. Samozřejmě pravý řízek dostala také, ale až po ochutnání této „originální dobroty“. Se stejnou pečlivostí jsem proškolila své tři děti, které se vrhly v pasáži na Václavském náměstí na mého brášku před jeho spolupracovníky a žadonily, aby jim ,jako jejich tatínek, konečně poslal peníze, že mají hlad a nemají co na sebe. Já jsem si to užívala v skrytu za sloupem a milý bráška měl co vysvětlovat.

 

Naposledy jsem  předminulý pátek vyzvedávala manžela z podnikové sešlosti a jeho kolegům jsem rozdala Přepravní lístky k zaslání opilců domů na dobírku. Další nápady budou určitě následovat, už se něco chystá, těšte se, budu referovat.

 

Vikina007


 Dnes se chlubíme tím, co umíme. Vikině007 díky moc za příspěvek.

A co vy? Vy se nemáte čím pochlubit?

redakce@zena-in.cz

   
13.07.2005 - Společnost - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [5] dadamac [*]

  Vikina 007 : jen tak dál, jsi mi čím dál víc sympatičtější

  superkarma: 0 14.07.2005, 23:43:30
 2. avatar
  [4] MALINOVÁ [*]

  Tedy ty jseš fakt číslo.

  superkarma: 0 13.07.2005, 19:37:19
 3. [3] tanecnice [*]

  ty jsi skvela!!! urcite nas informuj

  superkarma: 0 13.07.2005, 15:27:58
 4. avatar
  [2] Žábina [*]

  gerda: tak to bylo dobrý

  superkarma: 0 13.07.2005, 13:53:24
 5. avatar
  [1] gerda [*]

  jojo, lumpárničky, to je ono! Bez podobných ptákovin by byl život jedna šedá nuda. To já, poté, co jsem se tajně vdala, jsem po dovolené šéfovi s vážnou tváří oznámila, že "jsem v jiném stavu" - nechala jsem dost velkou pauzu jeho fantazii - než jsem navázala, "než jsem byla před dovolenou a jsem teď vdaná". Zlomyslně jsem se pásla na jeho tváři, kde se zračil úděs z toho, že dáma vyššího věku se rozhodla mít dítě. Nezklamal, skočil mi na to!!!

  superkarma: 0 13.07.2005, 10:59:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme