Čtvrtý ročník vyhlášení ankety o Batist Nej sestřičku už odstartoval, přihlásit zdravotní sestru mohl kdokoliv, lékař, ona sama, pacient či její blízká osoba. Ze všech přihlášených sester bylo vybráno deset zdravotních sestřiček, které se utkají ve finále, a to 13. 10. 2012 v Náchodě v Městském divadle Dr. J. Čížka od 19 hod.

Celou akci pořádají výrobce zdravotních a hygienických pomůcek Batist Medical a.s. Červený Kostelec a David Novotný. O choreografii se postará Renata Říhová z Pardubic.

Batist_NejSestricka

Deset sestřiček se utká v disciplínách, jako je představení, otázka od poroty, módní přehlídka sesterských uniforem od Zdravtex Olomouc - Hodolany či úkol ze zdravovědy. Letos poprvé se sestřičky předvedou i v luxusních šatech od agentury Saxana Náchod. Sestřičky líčí a češe společnost Salerm Cosmetics.

Přihlášených bylo celkem 468 sestřiček z různých nemocnic po celé České republice. „Jsem rád, že tato akce, která si klade za cíl poděkovat zdravotním sestřičkám za jejich práci, má čím dál větší oblibu,“ dodává spolupořadatel soutěže David Novotný. „Je to spíše společenská akce, kde chci ukázat lidem, že i zdravotní sestřičky jsou soutěživé, jsou společenské a mají rády legraci a zábavu, i když mají velmi náročnou a obětavou práci,“ dodává spolupořadatel projektu David Novotný, který projekt vymyslel.

Zde jsou letošní finalistky soutěže Batist Nej sestřička:

sestřičky

1. Lenka Svobodová
31 let, Oblastní nemocnice Trutnov, ortopedické oddělení,

sestřičky

2. Šárka Gregušová
43 let, Krajská zdravotní - Městská nemocnice Ústí nad Labem, centrální operační sály,

ses

3. Alena Žáčková
25 let, Nemocnice Boskovice s.r.o.,

ses

4. Zdenka Zaviačičová
41 let, Domácí péče Hustopeče,

soutěž

5. Lenka Nováková
48 let, Nemocnice Frýdek Místek - interní oddělení,

ses

6. Soňa Janáková
40 let, Vojenská nemocnice Brno, centrální odběr krve,

ses

7. Hana Balvínová
35 let, Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského, oddělení JIP

ses

8. Jitka Labašová
38 let, SZZ Nemocnice Krnov, centrální operační sály,

ses

9. Dana Hrůzová
55 let, Nemocnice Pelhřimov - chirurgická ambulance,

ses

10. Milena Bartovská
35 let, Oblastní nemocnice Náchod - interní oddělení,

Generální ředitel Batist Medical a.s. Červený Kostelec Tomáš Mertlík k akci poznamenal: „Jsme rádi, že můžeme být nápomocni projektu, který poukáže na zdravotní sestřičky, jak nelehkou mají práci, jsme mile překvapeni, jaký ohlas měla tato anketa u sestřiček a jak velký počet se přihlásil, bylo to velmi těžké rozhodování vybral pouze deset zdravotních sester.“

Záštitu nad celým večerem přijal ministr zdravotnictví České republiky doc. MUDr. Leoš Heger CSc., starosta města Náchod Jan Birke, hejtman Královéhradeckého kraje Bc. Lubomír Franc, nezávislý senátor Petr Pakosta, prezidentka České asociace sester Mgr. Dana Jurásková Ph.D. MBA, místopředsedkyně výboru pro zdravotnictví poslanecké sněmovny a poslankyně Mgr. Soňa Marková a starosta města Červeného Kostelce Petr Mědílek.

Slavnostní večer budou moderovat Lucie Koňaříková a Lukáš Hejlík.

Během večera vystoupí Kamila Nývltová, Leona Šenková, Ivana Jirešová, Michaela Dolinová, Marcela Březinová, Madalena Joao, tvář ALL TV Lucy Junk, Bohuš Matuš, Děti ráje - Míša Nosková, Tomáš Lobl a Petr Poláček.

V porotě zasednou Radim Uzel, Jan Cimický, Uršula Kluková, Jan Přeučil, Eva Hrušková, loňská vítězka Batist Nej sestřička Monika Vytlačilová, prezidentka České asociace sester Mgr. Dana Jurásková Ph.D., Anna Skalická z České Asociace sester, Tomáš Magnusek, lékař prof. Jan Pirk, prof. Pavel Pafko a další představitelé ze zdravotní sféry a kulturního života.

Na zúčastněné čekají dárky v podobě kosmetických balíčků od společnosti Bioderma, pro vítězku čeká šperk od společnosti Energetix, dárek od společnosti Setrans, víkend v hotelu Majestic Plaza Praha, luxusní hodinky od www.4pm.cz, poukázka od společnosti Medicom VIP, různé poukázky na služby či zájezd do Spojených arabských emirátů pro dvě osoby a další hodnotné dárky. Finalistky odbdrží dárkové koše od kosmetické francouzské společnosti Bioderma a vlasové kosmetiky Salerm Cosmetics.

Generálními partnery jsou Královéhradecká lékárna a Batist Medical a.s. Červený Kostelec.

Zdroj: tisková zpráva

Reklama