Parní generátory (někdy označované jako žehlicí systémy) se pomalu začínají zabydlovat i v českých domácnostech a určitě jste o nich už také slyšely. Jde o nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak se doma postarat o prádlo a nemuset trávit hodiny žehlením. Ve srovnání s napařovací žehličkou je žehlení o polovinu rychlejší! Kdo si tedy pořizuje parní generátor, pořizuje si čas pro sebe a pro své blízké.

 Braun

Německá značka Braun letos přišla s novinkou – revolučními kompaktními parními generátory z řady CareStyle 5 s označením IS 5042, IS 5043 a IS 5044, které jsou široké pouhých 18 centimetrů! V malém těle se ale skrývá obrovský pomocník, který vám ušetří spoustu času a ještě u toho pěkně vypadá. Není divu, že získal spoustu mezinárodních ocenění – například Red Dot, iF nebo ocenění Plus X Award za „Nejlepší výrobek“v kategorii parních generátorů.

Kromě designu, který bude ozdobou vašeho domova, nabízí obrovské množství páry (340 g/min), která proniká pod tlakem 6 barů do látky – je tak možné žehlit více vrstev najednou. Pokud se vám nechce vytahovat prkno, můžete krásně žehlit také vertikálně, např. halenky, sukně, šaty nebo třeba závěsy.

 Braun

Zajímavá a užitečná je 3D eloxovaná žehlicí plocha – první a jediná na světě, inspirovaná snowboardy. Má unikátní zaoblený tvar, který oceníte zejména při žehlení věcí s knoflíky, zipy a kapsami, protože se při žehlení dozadu nezadrhává jako klasická žehlicí plocha a nemusíte oblečení neustále upravovat. Díky eloxovanému povrchu je extra kluzná a odolná, jak se říká, „klouže sama“.

 Braun

Navíc nemusíte nastavovat teplotu – technologie iCare se o všechno postará a nastaví jednu perfektní teplotu pro všechny druhy látek. Takže vyžehlíte i odolné materiály jako je bavlna nebo džínovina a zároveň není možné žádnou látku připálit!

Parní generátory Braun IS 5043 měly premiéru v Karlových Varech v rámci Elle Beauty Lounge, kde prošly zátěžovým testem, když s nimi žehlily stylistky oblečení pro herce a herečky na červený koberec a na večírky. Jedna z českých top stylistek, Lenka Kermes, si parní generátor nemohla vynachválit:

 Braun

„Jedním slovem super! Opravdu jsem nadšená. Podle mě by ji měl mít každý, kdo nosí denně košile. Tady v ELLE Beauty Lounge je pro nás velkým pomocníkem. Vůbec nevím, co bychom bez žehličky dělali. Používáme ji na košile, saka, šaty, všechno!“ Na fotografie se podívejte zde.

Pokud se chcete na vlastní kůži přesvědčit o tom, jak můžete snadno a stylově ušetřit čas, můžete navštívit prodejny ElectroWorld, Datart, Planeo, KB Expert nebo Euronics, kde až do Vánoc probíhají prezentace IS 5043 a můžete si dokonce přinést oblečení k vyžehlení.

 Braun

Pokud se chcete inspirovat, čím obdarovat své blízké k Vánocům nebo co by mohl přinést Ježíšek vám, klikněte sem.

 Braun

Reklama