Některé ženy je používají každý měsíc, ale přesto nevědí, na jakém principu vlastně fungují. Řeč je o dámských hygienických vložkách. Napadlo vás někdy, díky čemu a kolik tekutiny vlastně taková vložka pojme? Jaký je například rozdíl mezi klasickou vložkou a ultra tenkou vložkou?

Ria

Již na první pohled jsou klasické vložky silnější, a to z důvodu obsahu buničiny (celulózy), ze které je jádro vložky vyrobeno. Tuto buničinu si lze představit jako vatu, která dokáže nasát tekutinu. Na rozdíl od klasických vložek jsou ultra vložky tenké. Obsahují také buničinu, ta je však slisovaná a je jí zde podstatně méně. Tenká vrstva buničiny navíc obsahuje takzvaný SAP (neboli superabsorbent polymer). Tato látka jednoduše řečeno přijímá kapaliny a přeměňuje je na gel. SAP je schopný pohltit takové množství tekutiny, které odpovídá 300 násobku jeho hmotnosti. Díky obsahu SAPu tedy dokážou utra vložky splnit stejný účel jako klasické vložky. Pojmou stejné množství tekutiny, jen každá funguje na jiném principu. Záleží tedy na vás, co si pro své pohodlí zvolíte.

Ultra tenké dámské vložky Ria ultra Silk letos získaly ocenění Volba spotřebitelů - Nejlepší novinka roku 2011. Na povrchu mají hedvábí, díky němuž jsou obzvláště jemné. Mimořádnou savost zaručuje extra absorpční jádro a drážky rovnoměrně rozvádějící tekutinu. Díky speciální ochranné fólii jsou vložky prodyšné a přitom spolehlivě chrání prádlo. Ria ultra Silk, to jsou různé druhy vložek pro každý den menstruace. Varianta Ria ultra Silk Care obsahuje kromě hedvábí také výtažek z D-pantenolu a vitamínu E, který pečuje o pokožku a chrání ji před podrážděním. V nabídce nechybí ani oblíbené parfemované vložky Ria ultra Silk Deo, které jistě ocení ženy, které se chtějí cítit svěže celý den.
Oceněné výrobky Ria ultra Silk přináší každé ženě během menstruace pohodlí, maximální jistou a šetrnou péči.

Další užitečné informace a diskuze naleznete na stránkách Ria clubu - www.riaclub.cz

 

Reklama