Oblečení... no není nic krásnějšího, než když jeden z druhého plný vášně strháváte to, co máte právě na sobě...

Myslím si že nahota je přirozená, ale... ale není hezká. Žena by na sobě měla mít aspoň něco, třeba jen košilku, kalhotky... řetízek kolem pasu. Určitě je mnohem víc vzrušující, když vám něco v něčem brání, než když to máte na talíři připravené a víte, co to je, co vás čeká...

Erotika? Erotika nás doprovází celý život a né každému je dopřáno to, co by chtěl... Miluji erotické filmy, né porno, tam je to o ničem, jen řev a zásuny nic víc, nic míň, žádná fantazie. V eroťákách máte šanci prožít něco, co byste nikdy neudělali... Já si pustím telku, a čekám... náznaky, erotické jiskření, a cítím že vlhnu a to jdou jen titulky. Ještě nedojde k první puse a mám za sebou první autosex .-).

Teď jsem si tak vzpomněla...
Kdysi jsem si od kamarádky půjčila venušiny kuličky.  Měla jsem je tam půl dne, a když  jsem pak přišla do práce už jsem byla celá mokrá... né vzrušená, pobíhala jsem tam, ohýbala se a kuličky mi vylézali, už mi tam prostě nechtěli držet, tak jsem si nenápadně přidřepla a vyndala jsem je (chodila jsem na ostro). Žádnou extázi jsem s nima nezažila :-(.


Dobrý večer.
Vidím, že sex je pro vás docela důležitou součástí života. Už jen to, jak krásně odbíháte od jednoho tématu k druhému dává tušit, že to nebudete mít zcela jednoduché. Ale věřím tomu, že si poradíte i bez kuliček, když nechtějí držet...:-))

Máte podobně těžký život a usnadní vám jej erotické prádlo? Napište nám na adresu redakce@zena-in.cz!

Reklama