Těžké chvíle s léčbou vážné nemoci prožila i čtenářka s nickem Jindriska. Dnešním příspěvkem chce poděkovat svému manželovi, který jí pomohl všechno zlé překonat a uzdravit se.

Dobrý den všem, dnešní téma mě opět zlákalo ke psaní. Žiji s manželem už pěknou řádku let, ve kterém jsme společně prožili veselé i smutné období. Před pěti lety jsem těžce onemocněla, prodělala operaci a následovaly 1,5 roku chemoterapie. Nevypadalo to se mnou dobře, ale my jsme se s manželem nedali a začali proti ty „mrše“ bojovat a vše jsme vsadili na červenou řepu.

Manžel převzal všechnu starost o domácnost, dům zahradu, měl svou práci a ještě se musel, ale láskou starat o mě. Po operaci za mnou jezdil denně  do nemocnice, která byla od našeho města vzdálená třicet kilometrů.

Musím vysvětlit tu červenou řepu, na kterou nedám dopustit, léčí a je velký životabudič. Po dobu nemoci mně 3x týdně loupal a na ručním mlýnku dělala šťávu z červené řepy, kterou jsem pila ráno a večer. Snědla a vypila jsem ji metráky, opravdu mně pomohla a začala jsem se uzdravovat.

V současné době po všech vyšetřeních jsem v pořádku, cítím se zdravá, ale nechci nic zakřiknout. Šťávu si už dělám jednou týdně sama, ale koupili jsme si elektrický odšťavovač a když si vzpomenu, že to manžel dělal ručně, tak před ním smekám.

Tímto chci manžela moc pochválit a poděkovat mu, že to se mnou v těžkém období vydržel a že jsme to nevzdali, jedině tak se společně můžeme radovat z našich dětí a vnoučat. Vážím si jeho péče a lásky k rodině, nebojí se žádné práce, dobře vaří a vše nám doma opraví.

Moc mu děkuji a všem vzkazuji, nikdy nic nevzdávejte a jděte do boje, ale nejlepší je, když jste na to dva.

Zdraví Jindriska8

Milá Jindrisko8, děkuji za krásný příspěvek a přeji vám přeji vám hodně zdraví a sil

Reklama