Vztahy

Nejlepší je, když jste na to dva

Těžké chvíle s léčbou vážné nemoci prožila i čtenářka s nickem Jindriska. Dnešním příspěvkem chce poděkovat svému manželovi, který jí pomohl všechno zlé překonat a uzdravit se.

Dobrý den všem, dnešní téma mě opět zlákalo ke psaní. Žiji s manželem už pěknou řádku let, ve kterém jsme společně prožili veselé i smutné období. Před pěti lety jsem těžce onemocněla, prodělala operaci a následovaly 1,5 roku chemoterapie. Nevypadalo to se mnou dobře, ale my jsme se s manželem nedali a začali proti ty „mrše“ bojovat a vše jsme vsadili na červenou řepu.

Manžel převzal všechnu starost o domácnost, dům zahradu, měl svou práci a ještě se musel, ale láskou starat o mě. Po operaci za mnou jezdil denně  do nemocnice, která byla od našeho města vzdálená třicet kilometrů.

Musím vysvětlit tu červenou řepu, na kterou nedám dopustit, léčí a je velký životabudič. Po dobu nemoci mně 3x týdně loupal a na ručním mlýnku dělala šťávu z červené řepy, kterou jsem pila ráno a večer. Snědla a vypila jsem ji metráky, opravdu mně pomohla a začala jsem se uzdravovat.

V současné době po všech vyšetřeních jsem v pořádku, cítím se zdravá, ale nechci nic zakřiknout. Šťávu si už dělám jednou týdně sama, ale koupili jsme si elektrický odšťavovač a když si vzpomenu, že to manžel dělal ručně, tak před ním smekám.

Tímto chci manžela moc pochválit a poděkovat mu, že to se mnou v těžkém období vydržel a že jsme to nevzdali, jedině tak se společně můžeme radovat z našich dětí a vnoučat. Vážím si jeho péče a lásky k rodině, nebojí se žádné práce, dobře vaří a vše nám doma opraví.

Moc mu děkuji a všem vzkazuji, nikdy nic nevzdávejte a jděte do boje, ale nejlepší je, když jste na to dva.

Zdraví Jindriska8

Milá Jindrisko8, děkuji za krásný příspěvek a přeji vám přeji vám hodně zdraví a sil

   
11.11.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [4] luchud [*]

  nejdůležitější je nic nevzdávat

  superkarma: 0 24.11.2011, 20:36:38
 2. avatar
  [3] enka1 [*]

  Sml67Sml72

  superkarma: 0 12.11.2011, 06:06:35
 3. [2] FAXÍK [*]

  moc hezké, když jeden druhého v nemoci neopustí a pomáhají si navzájem  Sml59

  superkarma: 0 11.11.2011, 17:26:28
 4. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sml67 super manmžel Sml67

  superkarma: 0 11.11.2011, 15:59:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme