Říkala jsem si, že dnes nebudu psát, protože nejsem žádná spisovatelka a všechny příběhy jsou daleko hezčí než ty moje, ale nakonec mi to nedalo a chci se s vámi podělit o svoje prožité Vánoce.

Musím vám říct, že jsem od letošních Vánoc nic neočekávala, takže jsem byla nakonec mile překvapena. Mám teprve 7 měsíčního synka, ale je strašně aktivní (Však jsme také dostali na ortopedii nadáno, že v 6 měsících stojí, ale copak za to můžu?), takže musel být úplně u všeho. Ať už to bylo vykrajování perníčků, zdobení stromečku nebo výroba salátu.

Konečně nastal Štědrý večer. Snědli jsme kapra a bramborový salát, malej samozřejmě mlíčko, rozsvítili stromeček a hurá na dárky. Nejvíc toho dostal Páťa, ale ze všeho nejzajímavější pro něj byl balící papír a né co bylo pod ním.

Někdo by řekl obyčejné Vánoce, ale pro mě byly neskutečné. Ta rozzářená očička, ten údiv při rozsvícení stromečku a úsměv, to byly nejkrásnější dárky. i kar

S tím souhlasím, Vánoce s malými dětmi, to je prostě pohádka. Matně si na to ještě pamatuji. Užívej si to, dokud malý nevyroste. Simona

Jaké byly ty vaše Vánoce, milé čtenářky? Co jszte prožily, dostzaly, s kým se potěšily a kdo ás rozčílil? Svěřte se nám se svými postřehy a zážitky. Připravená je adresa:

redakce@zena-in.cz

Reklama