Styl

Nejlepší bublinky na Valentýna


Chcete být letos na Valentýna originální? Zvolte místo obyčejných bublinek vítěze testu MF Dnes a jediného držitele zlaté medaile, australský sekt Jacob’s Creek Chardonnay Pinot Noir. Vítězem velkého slepého testu se stal již podruhé, což mluví samo za sebe. Svým blízkým a milovníkům opojných bublinek tak můžete dopřát špičkový sekt světové kvality za zlomek ceny pravého šampaňského.

Sekt Chardonnay Pinot Noir má slámovo-zelenou barvu, která proniká vytrvalým jemným perlením. Buket plný citrusových plodů a pražených kešu oříšků, jejž vínu dodává Chardonnay, se zdařile mísí s vůní čerstvého chleba, kterou do kupáže přispívá Pinot Noir (alias nám dobře známé Rulandské modré). Elegantní chuť po ovoci dál umocňuje krémová příchuť kvasinkové autolýzy, poskytující hloubku a tělnatost. Finiš je přitom měkčí, ovšem velmi jiskřivý, svěží a čistý. Víno je tak kvalitní, že si zaslouží být vychutnáno samotné jako aperitiv. Skvěle ale samozřejmě doprovodí i saláty a pokrmy z darů moře.

 

Jacob’s Creek je pojmem už tři desetiletí. První vína této značky Australané ochutnali v roce 1976. Šlo o cuvée Shiraz Cabernet Malec „panenského“ ročníku 1973. Kvalita vín Jacob’s Creek byla od začátku pozoruhodná: Dodnes nasbírala více než 2000 ocenění na světových vinařských soutěžích, výstavách a veletrzích. Kvalitu značky potvrdila i slepá degustace velkého testu šumivých vín, kterou před svátky uspořádala Mladá fronta Dnes. Výsledky byly v MFD publikovány 19. 12. 2008 a Jacob’s Creek Chardonnay Pinot Noir opět převálcoval veškerou konkurenci a nechal za sebou tradiční tuzemské i dovozové značky.

 

Pokud už máte bonboniéru se srdíčky nakoupenou a romantický víkend po vánočním průvanu v peněžence neutáhnete, pořád ještě máte šanci udělat ten letošní Valentýn výjimečným. Jacob’s Creek čeká na vaši nesmlouvavou degustaci!

 

Pokud se chcete nechat inspirovat víny Jacob´s Creek, přečtěte si článek ZDE.

 

Jacob´s Creek dostanete ve všech hypermarketech a supermarketech.

Vína Jacob´s Creek Reserve si můžete zakoupit  ve velkoobchodu Makro nebo vychutnat ve vybraných restauracích.

Vína a sekt Jacob´s Creek dováží do České republiky Jan Becher – Karlovarská becherovka, a. s., web: www.becherovka.com, www.jacobscreek.com

   
09.02.2009 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] Manheru [*]

  :-)

  superkarma: 0 21.07.2009, 13:23:02
 2. avatar
  [2] zuzulili [*]

  Mám ráda naše bublinky- Bohemku-růžovou.Ale vyzkoušet se má všechno

  superkarma: 0 10.02.2009, 15:08:49
 3. [1] FAXÍK [*]

  to je dobrý nápad,oslavit Valentýna bublinkami

  superkarma: 0 09.02.2009, 08:31:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme