Rodina

Nejkurióznější půjčky: Na co si také půjčujeme?

Češi si na splátky nejčastěji pořizují věci do domácnosti, například televizi nebo lednici. Sem tam se ovšem objevují požadavky, které úvěrové pracovníky PROFI CREDIT překvapí, někdy i pobaví. „Vzhledem k tomu, že naše půjčky jsou bezúčelné, dáváme klientů svobodu v tom, na co chtějí peníze použít, někdy nám ale sami uvádějí důvody, proč úvěr chtějí,“ upřesňuje marketingový ředitel PROFI CREDIT Ondřej Šmakal.  Společnost sestavila žebříček pěti nejkurióznějších půjček za rok 2012.

profi credit

1.     místo   Pro hokej cokoliv

Volal nám klient, že potřebuje půjčit peníze na televizi. Bylo to v době, kdy se hrálo MS v hokeji. Peníze potřeboval vášnivý fanoušek nutně vyplatit okamžitě, aby si stihnul na novém televizoru v klidu vychutnat večerní zápas.

2.      místo  Zuby něco stojí…

Naše klientské centrum pobavila paní, která pracovnici call centra naléhavým hlasem sdělovala: „Plosím Váš, nutně potžebuji peníže na nové žuby, mám je objednané, a když mi nepůjčíte, budu bežžubá a navíč bež chlapa.“ Klientka, která nevystačila s úsporami, totiž měla na druhý den kromě zubaře domluvené rande.

3.     místo  Risk je zisk

Rychle půjčit potřeboval rovněž muž, který chtěl peníze na sázku do loterie. Měl totiž velmi živý sen, že určitě vyhraje a bude z něj boháč.

4.     místo   České zdravotnictví

Paní si chtěla půjčit 500 korun s tím, že jde do nemocnice na operaci a potřebuje peníze na úplatek pro pana doktora. Našeho úvěrového poradce přesvědčovala se slovy: „Vždyť to znáte, bez úplatku Vám to pořádně neudělají.“

5.     místo   Jeden pohřeb za druhým

Starší žena nutně potřebovala peníze, protože vzhledem k jejímu věku, odešlo na pravdu boží v průběhu dvou týdnu šest jejích přátel. Chtěla se s nimi důstojně rozloučit a smuteční věnce na šest pohřbů přeci něco stojí.

profi credit

   
21.12.2012 - Finance a práce - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme