Čtenářka Nikar se vítá ráda jen s některými lidmi a nejvíce se těší na svého malého synka. Má to zcela určitě stejně, jako všechny hodné mámy na celém světě. Děkuji Vám Nikar za příspěvek!

Krásné páteční ráno, 
vítání mám ráda, ale také nemám ráda. Záleží na tom, s kým se vítám. S cizími lidmi se vítat přeci nemusím, když jsou cizí, nebo? Maximálně je pozdravím, slušně podám ruku.

Se známými je to jiná. Máme několik přátel, se kterými se bohužel vídáme párkrát do roka, takže vřelé pořádné objetí to jistí a padne i ta pusa na tvář.

S ostatními si podávám ruku při setkání, výjimkou jsou samozřejmě narozeniny, svátky apod. Avšak manželovo rodina je ze Slovenska a ty to berou automaticky, takže políbení na každou tvářičku mě nemine vícekrát do roka. Já to osobně moc nemusím, přijde mi to docela intimní.

Nejkrásnější vítání zažívám až v poslední době, když přijdu domů a už z dálky slyším, jak náš 1,5 letý Adámek peláší, aby mě přivítal (tedy hlavně se podíval, kdo jde :-)) a přitulí se k mým nohám, usměje se, já ho zvednu do výšky, obejmu a dám mu velikánskou pusu. To mi  vždycky zvedne náladu.
 
Krásný víkend a ještě krásnější vítání Vám přeje Nikar
 
P.s. Samozřejmě mě potěší při příchodu i manželova pusa :-)


Téma dne – vítání milé i nemilé

  • Jak se vítáte s cizími lidmi a jak se známými
  • Které způsoby vítání jsou milé a které nemilé?
  • Na jaké přivítání nikdy nezapomenete?
  • Koho letos ještě přivítáte a jak se na ně, ji, něj těšíte?
  • Jaké přivítání byste nikomu nepřála?
  • A koho byste ráda přivítala?

Své úvahy, příběhy, fotografie, videa, prostě vše, co se k tomuto tématu váže, očekávám na redakčním e-mailu:

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás, co přispějete k tématu dne smysluplným příspěvkem, odměním. A věřte, že to bude vítané překvapení!

Reklama