píše čtenářka s nickem ježurka. Sama přání kombinuje a rozděluje podle toho, jak je jí adresát blízký. Přeščtete si tento dnes už opravdu poslední příspěvek na dnešní téma

Tak já nevím, jestli se tohle vůbec počítá. Já jsem vždy ráda posílala vánoční pohlednice, každému jsem psala něco jiného, dalo mi to dost práce a vymýšlení. Pak se začaly tisknout předtištěná přáníčka na vánočních pohledech, tak to jsem posílala jen těm „cizím“, prostě to nebylo tak osobní.

Teď je pravda, že se mění i tohle. Já osobně někomu (těm starším - ještě než jsem já), posílám klasická přáníčka, někomu píši emaily, ale takové s kytičkou, melodií i osobním přáním, někomu také jen SMS.

Nejkrásnější „PF“ je ale vždy od mých nejbližších. Každý rok jsme byli zvyklí si s maminkou, sourozenci a dětmi ještě navíc přát telefonicky. Jakmile odbila půlnoc na Silvestra, začal zvonit telefon. To vždy ukápla slzička a i teď, co píši tento email, mám „na krajíčku“. V posledních letech už si se sourozenci tak nevoláme, mamince volám sama a za rodinu syna a dcery přejí mobilem vnoučátka. Za synovu rodinu moje nejstarší vnučka a za dcery zase můj nejmladší vnuk.

To mi vždy srdíčko poskočí, že na babičku a dědu nezapomínají. Já vím, není to nic originálního ani zvláštního, ale pro mne to nejkrásnější PF-ko.

Ježurka

Milá ježurko, to jste napsala moc hezky

Reklama