Teď tu máme něco trošku jiného, i když se to také týká soutěžení. Čtenářka Datura se ve svém městě zúčastnila soutěže Rozkvetlé okno. A vyhrála druhé místo!

To je nádhera, milá Daturo, vypadá to úžasně. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Dobré dopoledne, soutěžím ráda, nejraději mám křížovky, prý to bystří rozum a Alzeimer si u mě neškrtne. A taky mě lákají peněžní ceny. Taky už se jednou zadařilo. No považte, za jednu jedinou křížovku 10 000 Kč. Skoro jeden důchod navíc. To už je pořádná porce.

Ale taky mám ráda soutěž, která probíhá v našem městě už šestý rok. Jmenuje se Rozkvetlá okna a je to pěkný adrenalín. Osázíte si truhlíky, zaléváte, hnojíte, nafotíte a potom to ohodnotí odborná komise /žádná klikačka na internetu/. Potom přijde pozvánka na raut pro všechny účastníky a teprve tam se dozvíte výsledky. Zároveň si můžete prohlédnout všechny fotografie soupeřů. Zúčastňuji se každý rok, ale teprve letos jsem v náročné konkurenci zabodovala druhým místem. První tři místa jsou ohodnocena finančně 3000, 2000 a 1000 a všichni ostatní dostanou balíčky s hnojivem v ceně 300 Kč, což taky není k zahození. Je to bezvadná soutěž a navíc okrášlíme naše město.

Ps: fotky mých letošních oken

okno

okno

Zdraví Datura

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Prosím, příspěvky už neposílejte. Jedna z vás zanedlouho vyhraje hru s názvem Dračí srdce.

hra

Reklama