Stalo se to minulý rok v létě. Bydlela jsem s kamarádkou v domku, kde jsme měly každá svůj byt. Dům měl velkou zahradu a my každý víkend pořádaly party s grilováním. V té době jsem se rozešla se svým bývalým a velkou oporou mi byl dlouholetý kamarád Adam.

Cítila jsem, že na něm začínám být čím dál víc závislá a mé city se mění v něco hlubšího. Samozřejmě, že na party nesměl chybět. Velice mě to k němu přitahovalo, ale nevěděla jsem, jak mu to dát znát, abych se jen neztrapnila. Jednoho večera se mi to povedlo. Adam byl velmi unavený z práce a já viděla, jak se mu už k ránu zavírají oči. Sedla jsem si vedle něho a přikryla ho svou bundou.

Má ruka na něm už zůstala a jemně ho hladila. Když se kamarádi začali odebírat domů, nabídla jsem mu, ať u mě přespí, jelikož pil a byl u nás autem. Souhlasil, šli jsme se vysprchovat, a tak nějak samozřejmě jsme si oba dva lehli na mé velké letiště. Po chvíli vrtění a přibližování se k sobě jsme se začali hladit, to přešlo až na vášnivé líbání. Byl tak něžný a já si to tak přála!

Moje ruka začala dráždit jeho přirození, po chvíli se sesunul a začal laskat i mě, nejdříve rukou a pak i jazýčkem. Myslela jsem, že omdlím, přitáhla jsem si ho k sobě, ale to už jsme nevydrželi a spojili se. Přirážel pomalinku, ale brzy se to změnilo v divoký sex plný vášně. Po tom krásném milování jsme se k sobě pevně přitiskli a já věděla, že už ho nikdy nepustím. Jsme opravdu spolu a stále moc zamilovaní.

Reklama