Čtenářka Martina se nám svěřila s tím, že z nejkrásnější lidi považuje přátelůe, na které je spolehnutí.  Děkuji Vám Martino za příspěvek.

Milá redakce, milé čtenářky,

kdo je nejkrásnější na světě? To je těžko říct. Jsou lidé, kteří jsou velmi krásní, leč ta viditelná krása je velice pomíjivá. Navíc se mnohdy chovají tak, až to zaráží.

Pak existují lidé, kteří na první pohled a mnohdy ani na spoustu dalších pohledů nejsou vůbec krásní. Jsou však hezcí uvnitř - na duši.

Jsou milí, tiší, galantní, nemají problém pomoci druhému, pokud je to jen trochu v jejich silách. Ať už se to týká čehokoliv.

Mám štěstí, že pár takových lidí ve svém okolí mám. Jsou nenápadní, ale krásní na duši. Jsou to mé opěrné sloupy na cestě životem. Vím, že kdybych zavolala o půlnoci, že něco potřebuji, přispěchají mi na pomoc.

To je skutečná krása, ne ta, kterou každé ráno marně hledám v zrcadle. :-)

Takových lidí bychom si měli vážit. Doufám, že alespoň jednoho takového člověka znáte. Protože pak vás nemůže nic zaskočit :-) To jsou přátelé na celý život.

Martina

nick: 13042000


Dnešní téma dne zní : Kdo je podle vás nejkrásnější na světě široširém?

Své texty, úvahy, povídky, názory, fotky, videa, prostě vše, co se dle vás k tomuto tématu vztahuje, posílejte neprodleně a okamžitě na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

A já jednu z vás odměním. Překrásnou květinou doručenou až k vám domů. Ještě dnes!!! A pokud budete chtít v tom svém probudit osten žárlivosti, tak i s tajemným vzkazem… Aby i on věděl, kdo je opravdu na světě nejkrásnější…

Reklama