Finalistky soutěže krásy iMiss 2011 vyvrátily pověru o tom, že modelky nemůžou být chytré a krásné zároveň.

iMissky

Desítka nejkrásnějších dívek tohoto roku přijala pozvání od libereckého IQ parku, kde měly za úkol projevit své vlohy pro logické myšlení - mezi disciplínami bylo skládání hlavolamů, průchod bludištěm, chemické a fyzikální pokusy i manuální zručnost.

Krásky během své návštěvy budily v prostorách libereckého IQparku velkou pozornost.
Nikdy jsem neviděl tolik hezkých dívek pohromadě. A navíc musím přiznat, že se jim skutečně velmi dařilo při luštění hlavolamů,“ hodnotil dívky lektor IQparku.

Finalistky soutěže krásy iMiss 2011 Liberecký park navštívily v rámci týdenního soustředění, kde se připravují na slavnostní finálový večer. Do soutěže iMiss se mohou přihlásit dívky bez zbytečných omezení jako je např. výška nebo věk.

Ředitelka soutěže po návštěvě libereckého IQparku navíc zvažuje zavést novou „disciplínu“ do programu dalších ročníků soutěže iMiss. „Na soutěžích krásy běžně dívky vidíte v plavkách, jak krásně chodí, slyšíte je mluvit připravené texty ale návštěva IQparku byla pro nás velice zajímavou zkušeností, jak dívky vyzkoušet a zároveň i lépe poznat,“ říká ředitelka soutěže Hana Zejvalová.

Po absolvování všech IQ disciplín čekal na krásky zasloužený odpočinek v podobě návštěvy oblíbeného aquaparku Babylon.
Soutěž iMiss se letos koná již pošesté a nejkrásnější dívka roku iMiss 2011 bude vyhlášena 8. října 2011 v pražském Óčko Music klubu. O nové královně krásy rozhodne široká veřejnost svými hlasy na webových stránkách soutěže www.iMiss.cz

  • Foto: Tomáš Raszka

I vy máte, milé čtenářky, možnost zvolit si z finalistek svoji iMiss magazínu ŽENA-IN.cz. Hlasování probíhá zde...

V tuto chvíli je hlasování zastaveno pro odstoupení dvou finalistek a naskočení jedné náhradnice. Hlasování znovu otevřeme v pátek 9. září 2011!

Reklama