Styl

Nejkrásnější dárek pro nejdůležitější osobu vašeho života

Lásku svým nejbližším bychom měli vyjadřovat každý den - zvláště pak osobě, která vás provází celým životem, neboť ta si vděk a pokoru právem zaslouží. Překvapte vaši maminku na Den matek a obdarujte ji dárkem z lásky - šperkem vyrobeným dánskými mistry z originálních materiálů, šperkem PANDORA. Kolekce ke Dni matek obsahuje skvostné přívěsky ze sterlingového stříbra a vybrat si můžete z mnoha různých motivů. Udělejte radost té, která vám darovala to nejcennější – život.

pandora

Dárek z lásky

Řekněte své mamince, že ji milujete, darujte jí šperk ve tvaru srdce. A ať už si vyberete srdce ze sterlingového stříbra určené speciálně pro maminky, přívěsek s nápisem Family, dvě zamilovaná koťátka nebo nádherný dvojdílný přívěsek, který se dá rozdělit na dvě poloviny, určitě jí uděláte radost. Motivy srdce naleznete i na červeném přívěsku ze skla Murano zdobeným malými bílými srdíčky nebo decentnější růžový přívěsek ze skla Murano s motivem stuhy. Vaše maminka tak bude vědět, že ji stále nosíte ve svém srdci.

Pro ženy vašeho života

Své díky v tento den nemusí patřit jen maminkám. Všechny ženy si zaslouží váš obdiv a uznání. Proto PANODRA navrhnula visací přívěsky určené nejen pro milující maminky, babičky, ale také sestry. Také ony jsou důležitými členy vaší rodiny a života, také jich si vážíte a chcete zážitky, které s nimi máte spojené, připomínat navždy. Díky těmto přívěskům tak budou stále s vámi.

pandora

Nový život, nový příběh

Také nastávající maminky můžete překvapit. Buďte připraveni na jejich velký den, kdy se jim narodí miminko. Překvapte je přívěskem ve tvaru medvídka ze sterlingového stříbra s modrou nebo růžovou stuhou z glazury. I když samotný příchod miminka je velkým darem, motiv dárečku s růžovou glazurovanou stuhou tuto vzpomínku uchová navždy. Stejně jako další přívěsek ve tvaru medvídka se srdíčkem ze 14k zlata, přidejte ho do své kolekce šperků PANDORA a vyprávějte svůj příběh.

O ŠPERCÍCH PANDORA

pandora

Šperky PANDORA, vyrobené z originálních materiálů, jsou symbolem kvality a nezaměnitelného dánského designu. Vycházejí z myšlenky jedinečnosti každého člověka a touhy naplnit jeho nejtajnější přání. Nabízí možnost kombinovat jednotlivé prvky klenotů a vytvářet tak unikátní šperky PANDORA, které jsou odrazem osobního stylu. Stávají se připomínkou těch nejvýznamnějších a nezapomenutelných událostí života. Jsou osobním deníkem lásky, přátelství, štěstí a momentů, které nosíme ve svém srdci. Šperky PANDORA vám umožní listovat ve vašich vzpomínkách a prožívat tyto chvíle stále znovu.

Inspiraci najdete na webových stránkách www.pandora.net, v pražských značkových obchodech PANDORA v ulici Na Příkopě 13, Centru Chodov, nákupním centru PALLADIUM, v Centru Černý Most, mimo Prahu ve Foru Nová Karolina v Ostravě a v nákupním centru Olympia Brno. Šperky PANDORA lze v České a Slovenské republice zakoupit také v následujících obchodech: Corial, Police, Sofia, Moloko, Mirror, Halada, Halada City, SGallery, Zlatnictví Valentina, Zlatnictví Zlatá Koruna, Bohemian Jewelry, Gold Point, Présence, Klenoty Trend. Přesný seznam prodejních míst a váš nejbližší obchod naleznete na www.pandora.net. Těšíme se na vás i na www.facebook.com/pandorajewelry.

   
18.04.2013 - Doplňky - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [8] Marlinkar [*]

  přesně tak loni na vánoce mi byla dána jedna pandora a moc velkou radost mi udělala Sml59

  superkarma: 0 18.11.2013, 18:11:09
 2. avatar
  [7] dajrin [*]

  Pěkné... Sml59, pandora korálky mají své kouzlo.

  superkarma: 0 26.05.2013, 15:13:39
 3. avatar
  [6] arminka [*]

  ... pěkné věcičky, jen nic takového nenosím Sml30

  superkarma: 0 25.05.2013, 08:08:34
 4. [5] Klára Křížová [*]

  Krásné!!!

  superkarma: 0 18.04.2013, 15:13:27
 5. [4] FAXÍK [*]

  moc pěkné šperky Sml59

  superkarma: 0 18.04.2013, 14:10:14
 6. [3] Trefa [*]

  Trefa:krasne veci,urcite bych si neco vybrala.

  superkarma: 0 18.04.2013, 13:19:30
 7. [2] Tequilam [*]

  tyto šperky jsou opravdu krásné, kamarádka si vozila náramky z Itálie a já jí tiše záviděla ;)))) Koupila si základ-náramek a k tomu dokupovala(nebo dostávala) další přívěsky. Takže měla vždy originál. Sml67

  superkarma: 0 18.04.2013, 12:46:31
 8. [1] lidicka [*]

  V tuto chvíli nejdůležitější osobou mého života je můj Tomík, ale ten výše uvedené věci zatím nenosíSml16Sml22Sml30

  superkarma: 0 18.04.2013, 05:39:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme