Kde jinde než v českém „Aspenu“ alias Špindlerově mlýně v zimě najdete nejvyšší koncentraci nádherných žen? A kdy jindy než při openingu luxusního obchodu s exkluzivní značkou Sportalm, kde najdete ty nejkrásnější zimní outfity? Právě tuhle příležitost si totiž nenechaly ujít přední krásky českých přehlídkových mol. Přijely pokořit české sjezdovky a uhasit nákupní horečku v nově otevřeném obchodě. Chybět nemohla ani ikona, nádherná topmodelka Simona Krainová, která přijela až z Prahy v doprovodu svého manžela Karla Vágnera.

„Už se těšíme na hory, snad příští rok. Ještě máme kluky dost malý, takže letos to ještě na lyžovačku nevidím,“ říká Simona Krainová, která lyžování miluje. „Karel jezdí na prkně, za to já na lyže nedám dopustit,“ usmívá se česká topmodelka, zatímco se vrhla do sněhové hromady na pořádnou koulovačku. Simona Krainová vypadala jako by zrovna odběhla z natáčení bondovky. Role opravdové bond girl by jí velmi slušela.

ki

Simona Krainová

Další úspěšná česká modelka a přítelkyně Leoše Mareše Petra Faltýnová dorazila s dcerou Adriankou. „Adrianka se učí lyžovat s instruktorem. Zatím jí to baví, je to malá šoumenka,“ chválí dceru Petra. Petra vyrazila s dcerou Adrianou na svah už v dopoledních hodinách. Odpoledne pak zavítaly na nákupy do nově otevřeného obchodu Sportalm v centru.

i

Petra Faltýnová s rozkošnou dcerou Adrianou

Do Špindlerova mlýna se vypravily také modelky Eliška Bučková, Tereza Fajksová, Veronika Procházková (Chmelířová) a Simona Dvořáková. Holky si sníh pořádně užívaly. Simona s Terezou dokonce neodolaly a rovnou do bílé nadílky doslova skočily.

ki

Eliška Bučková

Krásné dívky předvedly své dokonalé postavičky také večer na módní přehlídce Sportalm v klubu Dolská, kde sklízely obdivuhodné pohledy přítomných pánů. Simonu Dvořákovou podpořil na večerní přehlídce její přítel Tomáš Topolánek. Simona převedla, že je opravdová šoumenka. Večerní přehlídku moderoval Leoš Mareš, který sršil svým nezaměnitelným humorem. Špindlerův mlýn se tak stal centrem krásných žen a stylových zimních outfitů, jak na svahu, tak i v centru města nebo večer v klubu.

loí

Modelky rozzářily Špindlerův mlýn

Foto: David Sport/Sportalm Špindlerův mlýn

Reklama