.

Nejkrásnější Bond girls - osudové ženy tajného agenta a jedno překvapivé odhalení

Bulvár

Nejkrásnější Bond girls - osudové ženy tajného agenta a jedno překvapivé odhalení

Za vším hledej ženu - platí i v případě populárního a neohroženého agenta Jamese Bonda, charismatického muže s osobitým smyslem pro humor, jehož šarmu je tak snadné podlehnout. Po jeho boku se objevovaly a objevují jako tzv. Bond girl ty nejkrásnější herečky světa.

Díky svému (doslova) odzbrojujícímu šarmu dokáže James Bond získat takřka každou ženu na svou stranu. Pojďme si nyní připomenout pár důležitých žen, které sehrály v dobrodružném životě agenta s povolením zabíjet - podle mého názoru - jistou osudovou roli. A možná budete překvapeni, že není úplně vše tak, jak to vypadá...

Bond girls přicházejí a odcházejí...

Jednička Ursula Andress

Byla první (Dr. No) a možná i díky tomu je prostě nezapomenutelná. Anebo měla opravdu něco, co možná těm dalším chybí. Těžko říct. V každém případě kultovní scéna, kdy v bikinách s nožem u pasu vychází ladně z vody na pláž, nedala tolika lidem spát, že ji tvůrci zopakovali v Dnes neumírej s Halle Berry. A vy si nyní můžete ohodnotit, která je působivější...

 

Éterická Jane Seymourová

Herečka, kterou si pamatujeme z devadesátých let dík seriálu Doktorka Quinnová, čarovala v Bondovi s kartami, ale nejvetší čáry ji ukázal sám Bond, když vyměnil všechny karty v jejim balíčku na jednu jedinou - MILENCI, jak je vidět v následující scénce.

Neodolatelná Sophie Marceau

Šarmantní Francouzka získala roli Bond girl v Jeden svět nestačí. A své záporné role se zhostila skvěle a s elegancí sobě vlastní. O výjimečném hereckém nadání této dámy jsme psali více zde: Sophie Marceau - nejen krásná tvář francouzského filmu.

Zničující Eva Green

Bond girl filmu Casino Royale jsme zmiňovali v samostatném článku o ní. Je to přesně ta dívka, kvůli které i takový otrlý agent jako James Bond uronil slzu. Je nejen krásná, ale má ono nepopsatelné cosi... onu osudovost, jež bývá často spíš prokletím. Agent se zamiloval a byl zraněn. Osudově...

Intermezzo - co si myslí muž

Ano, jsou krásné, jsou výjimečné. A všem role Bond girl zajistila hvězdnou slávu. Tisíce žen by chtěly vypadat jako ony. A nejen pro to, aby je miloval Bond. James Bond.

Ale jak je to doopravdy? Jeden můj kamarád říká, ať tu zazní chlapský názor, když se bavíme o ženách, o osudových ženách nejslavnějšího tajného agenta, že bychom v prvé řadě neměli zapomenout na Bondovu spolupracovnici a spřízněnou duši v nelehké službě pro její veličenstvo, slečnu Moneypenny.

Že si na rozdíl od výše uvedených krásek jen stěží vybavíte některou z představitelek této role? Bohužel. Přitom tato dáma je Bondovi naprosto oddána, nicméně jejich vztah je těžko definovatelný. Moneypenny má zvláštní dar porozumění temné Jamesově duši, což z ní děla ženu, která bude prý vždy vysoko převyšovat všechny ty dívky, které Bondovi podlehnou.

Možná jo to právě tím, že ačkoliv je jejich konverzace přímo nabitá erotickými narážkami, slečna Moneypenny se nikdy nestala dalším Bondovým „zářezem“. Pro ty, kdo hledají ve všem poučení, je slečna Moneypenny živoucím mementem, že jen nenaplněná láska může být dokonalou, protože touha a fantazie skýtá milióny netušených potěšení. Tolik slova muže.

Aktuální Monica Bellucci

V listopadu 2015 přichází do kin zatím poslední James Bond. A s ním nejstarší Bond girl Monica Bellucci (51 let), jež sama o sobě trefně říká: I'm not a Bond girl, I'm a Bond woman. Jaká bude tato nádherná žena, o které sní - navzdory jejímu věku - nejeden muž? To je zatím zahaleno rouškou tajemství.

James Bond, Forum Film Czech Republic & Slovakia

James Bond, Forum Film Czech Republic & Slovakia

Foto: Forum Film Czech Republic & Slovakia

Jak se vám líbí pro roli Bond girl Monica Bellucci?

Možnost%
Je to jednoznačně velmi dobrá volba - má šmrnc a své tajemné kouzlo.39
Docela ano, ale klidně by to mohl být i někdo jiný...40,7
Ne, nelíbí se mi!6,8
Nevím, je mi to jedno.13,6

Přečtěte si také:

   
04.11.2015 - Společnost - autor: Marcela Macáková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Gloria [*]

  Ursula Andress nejlepsi a nejkrasnejsiSml67Sml67Sml67

  superkarma: 0 04.11.2015, 12:00:34
 2. [3] Rikina [*]

  Ze dvou výše uvedených bych viděla jako lepší Halle Berry, přece jenom to má jinej šmrnc. Sml80

  Obecně ze všech Bond girl nejméně se mi líbila Daniela Bianchi jako Taťána Romanovová ve filmu Srdečné pozdravy z Ruska. To jsem si říkala "kam s to, Bonde, voči dal". Sml80 Taky Jane Seymour jako Solitaire ve filmu Žít a nechat zemřít stála za zdrávas, taková mouchy snězte si mě, erotická přitažlivost nulová, mluvila jak náměsíčná... To taková Sophie Marceau, to bylo jiný kafe. Nebo Tanya Roberts. Ono jich bylo moc, teď si ani na všechny neumím vzpomenout. Sml80 Aktuální Bond girl se teprve uvidí, až se to uvidí, tedy ten film, zatím jaksi není se k čemu vyjadřovati.

  superkarma: 0 04.11.2015, 10:47:47
 3. [2] bobani [*]

  a nejhezčí Bond byl Timothy

  superkarma: 0 04.11.2015, 10:38:12
 4. avatar
  [1] luneta [*]

  mě se líbíSml67

  superkarma: 0 04.11.2015, 08:46:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme