Domácnost

Nejjemnější péče pro celou rodinu

Když se řekne Kleenex, mnohým z nás se dnes automaticky vybaví papírový kapesník. Společnost Kimberly-Clark vyrobila první papírový kapesník již v roce 1924 a během let se název Kleenex® zažil tak, že se v podstatě stal synonymem pro papírové kapesníčky.

V současné době je nabídka kapesníčků Kleenex® velmi široká a vy si můžete v obchodech vybrat dle vašich potřeb nebo i osobního vkusu - klasické v kapesním formátu, mini balení, kapesníčky s balzámem, které jsou vhodné pro alergiky, a také kapesníky v krabičkách, které vám mohou sloužit i jako estetický doplněk domácnosti nebo kanceláře.

Pod světoznámou značkou Kleenex® vyrábí společnost Kimberly-Clark nejenom papírové kapesníčky, ale i toaletní papír.

Čeští zákazníci znají kvalitní toaletní papír Kleenex® Velutess, který je spojován se symbolem roztomilého štěněte. V průběhu prázdnin jsme vás také v rámci sekce Intimní hygiena informovali o novém toaletním papíru Kleenex® Veltie. Ten je opět reprezentován známým štěňátkem. Nyní je na trhu k dispozici ve čtyřech oblíbených barvách a délka jedné role je téměř o 20 % delší než u běžného toaletního papíru. Proto má na obale označení XXL.

   
08.09.2004 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme