Malou stížnost k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Enka1, která si vyzkoušela, jaké to je, být učitelkou na prvním stupni základní školy...

Co přesně se nelíbilo čtenářce Ence1 na povolání učitelky prvního stupně ZŠ? To si můžete přečíst v jejím příspěvku k dnešnímu tématu.


Hezký den nejen prvňákům!

No nevím, Jakube, jak budou matky-in dneska stíhat: vyfotit a ještě stihnout poslat :-), možná mohlo být téma na zítra, jako malinká reportáž z prvního dne. Kterým se to povede, obdivuji.

Fotku neposílám, nemám, proto ber můj příspěvek jako nesoutěžní. Jen jsem si chtěla trošku postěžovat.

Jako učitelka na prvním stupni ZŠ jsem prostě nemohla své synky do první třídy vyprovodit sama. Prvního odvedla tchyně (brr), druhého manžel, který ten rok neměl třídnictví, tak mu to šéf povolil.

Bylo mi to fakt líto,
Enka1

Pozn.red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Soutěž: Poznejte dospěláka

  • 1. nápověda: Ve své nejslavnější roli využíval k cestování skutečně netradiční způsob.

Fototéma dne 3. září 2012: Malý školáček, školačka

Vyfoťte svého školáčka, jak vyráží do školy! Tuto fotku mi pak pošlete s krátkým popisem do e-mailové schránky redakce (viz níže). Fotky budu během dne uveřejňovat v našich novinkách a jednu z nich, respektive jednu přispěvatelku na konci tématu odměním pěkným dárkem pro děti, totiž sadou psacích potřeb STABILO a vybarvovací knížkou Hravé úkoly pro kluky a holky - uvolňovačky (vydal FRAGMENT).

Fotky posílejte nejpozději 3. 9. 2012 do 14.30 hodin, zvýšíte tak šanci na uveřejnění. A připomínám, že každá fotka musí mít krátký popis.

ceny

Reklama