Vztahy

Nejhorší jsou vdovci

V této novince si můžete přečíst názor čtenářky Bondy na paralelní vztahy. Sama s nimi zkušenost nemá, ale odhaduje, že 80 procent mužů ano! A nejhorší jsou vdovci...

Proč jsou podle čtenářky Bondy nejhorší vdovci? To se dočtete, milé čtenářky, v jejím příspěvku k dnešnímu tématu.


Paralelní vztahy

Měla jsem partnerské vztahy dva, manžele 21 let a po rozvodu přítele 2 roky. Při nich žádný paralelní vztah. Ani by to nešlo, stačí bydlet s jedním dítětem a máte dokonalého kazišuka, který vás kontroluje lépe než profesionální bodyguard. Momentálně provozuji pouze přátelské vztahy, protože v dnešní době při mém věku a podmínkách se snad ani opravdový partner najít nedá.
Podle mě nejméně 80 procent mužů má paralelní vztahy. Nevidí na tom nic špatného a názory v médiích je v tom spíše podporují. Přesto očekávají od všech svých žen, dokonce jsou o tom přesvědčeni, že ony mají jen jeho. Jim by paralelní vztah nikdy nedovolili. Nejhorší zkušenosti mám s vdovci. Očekávalo by se, že v jejich věku budou konzervativní a zodpovědní. Jenže oni buď začnou chlastat a zachraňuje je rodina, nebo si brzo nastěhují novou přítelkyni, o které ale zjistí, že v něčem není ta pravá. Tak hledají lepší, ale tu starou mají pořád. Není nad srdceryvné povídání o bývalé lásce jeho života, na to se dokáže nachytat spousta naivních ženských s pudem starat se o chudáčka vdovce a o ukojení jeho sexuálního pudu... Muž s více ženami je prostě borec, zatímco žena s více muži má morální profil sexuální profesionálky.
Na svůj morální profil jsem rezignovala, ne však na sexuální život, na to se cítím ještě moc mladá. Co mi tedy zbývá, než mít svoje mužské družstvo, milování je přece dobrý sport. Kamarády, kteří taky rádi, akorát mají čas jen občas, protože mají strašně moc práce, málo peněz na založení rodiny, starají se o rodiče nebo děti, se kterými žijí, nebo jsou jinde zadaní. Po několika omylech jsem si vyvinula šestý smysl na to, jak rozeznat borce typu „ošustit a opustit". Přednost mají kutilové typu Ferda mravenec práce všeho druhu, nemám totiž peníze na drahé firmy.
Doporučuji mužské družstvo všem single ženám, dá se to provozovat bez nervů, zatím na to nepřišel ani jeden z družstva, občas dojde k obměně obsazení. Pouze na jaře, kdy na pány lezou hormony, je problém zařadit nadržené kamarády do itineráře, najednou se hlásí skoro všichni v jednu dobu...

Bonda

Pozn.red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 1. března 2011: Paralelní vztahy

Téma dne pomalu vrcholí, další novinky už neposílejte. V 16.30 hodin vylosuji jeden z příspěvků a jeho autorku odměním dárkem: knížkou KRÁSA podle Vlasty Libotovské z nakladatelství Smart Press a modelingovým gelm Schwarzkopf Chaos Look (viz obrázek níže).

krasa a gel

   
01.03.2011 - Příběhy - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [3] kobližka [*]

  Trochu náročné na správné načasování........jen se nesplést -  kdy,koho a kde....

  superkarma: 0 01.03.2011, 20:15:11
 2. avatar
  [2] peetrax [*]

  Vdovci "v jejich věku" - vdovec může mít klidně i třicet let... tak nevím. Ale asi je tím myšlen starej dědula. Sml54

  superkarma: 0 01.03.2011, 15:47:41
 3. avatar
  [1] heligona [*]

  Dobře sis to zařídila Sml52Sml52

  superkarma: 0 01.03.2011, 15:32:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme