posteskla si čtenářka s nickem Gerda. Ač normálního vzrůstu, oblečení na sebe shání poměrně těžko a má pocit, že v obchodech jsou k mání jen okrajové velikosti

Možná si tady budou mnohé stěžovat, jak jsou vysoké nebo malinké, tlusté, tenké, rovněž velikost nohy není zanedbatelná...ale já po celý život doplácím na svou docela obyčejnou a průměrnou velikost! Můžou být jaké chtějí revoluce, ale nevím, jak to dělám, že v obchodech vidím pouze okrajové velikosti a tu svou prostě ne a ne najít.

Velkou spásou je porevoluční značení S - XXXL, přitom ale člověk na nějaký ten cm koukat nemůže. Když to probere, někdy mu padne XL, někdy S - to asi podle toho, které cedulky právě ležely po ruce... A nejvíc mě štve, když ve výlohách vidím modely pro vychrtlé barbíny, které by za mého mládí oblékla leda tak podvyživená absolventka páté třídy ZŠ!

Čili podle současných módních trendů abych měřila tak 180 cm a v pase měla 60. Jak to vyřešit s poprsím teda nevím. Vždycky jsem měla odpor k ručním pracem, takže si bohužel žádný model nespíchnu. Zkrátka nejhorší je být normální:)

Anebo chodit se zlatou kreditkou k vlastnímu krejčímu...teda co to tady píšu - v tom případě by samozřejmě můj osobní módní návrhář docházel ke mně!

Gerda

Milá Gerdo, to by se nám, méně konfekčním, asi líbilo všem

Text nebyl redakčně upraven

  • Jste vysoká, nebo malého vzrůstu? Jste spokojená s tím, co vám nadělila příroda, nebo se to snažíte korigovat.
  • Měnila byste svoji výšku? Po kom jste ji zdědila?
  • Měla jste někdy ze své výšky mindrák? Jak jste se s ním vyrovnala.
  • Líbíte se svému partnerovi taková, jaká jste, nebo si z vás dělá legraci? Jaký je mezi vámi výškový rozdíl?
  • Mohla byste žít s mužem, který by byl o hodně menší než vy? Znát nějaký takový pár?
  • Máte nějakou příhodu, která se týká tělesné výšky?

Napište nám. Na vaše příspěvky se moc těším na adrese:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama