Bulvár

Nejhorší hodina v mém životě

Už se vám někdy stalo, že jste potřebovala na záchod a nebylo kam? takovou situaci a zároveň nejstrašnější hodinu svého života nám popsala naše čtenářka Markéta a inspirovala nás k dennímu tématu.

Rozhodla jsem se napsat sem svůj příběh, který je starý asi 5 let, ale dodnes jsem se s ním nikomu nesvěřila. Tenkrát jsem byla s přítelem na návštěvě u jeho kamaráda, povídali jsme si a popíjeli a když jsme odcházeli, už se mi dost chtělo na malou. Ale styděla jsem zeptat, kde mají toaletu, tak jsem si řekla, že si odskočím na autobusovém nádraží, odkud jsme se vraceli domů.

toilet

Když jsme dorazili na nádraží, hned jsem se hrnula k záchodům, ale přítel mě začal přesvědčovat, že to vydržím a ať raději jdeme do fronty k autobusu...Věděla jsem, že nás čeká ještě 40 minut jízdy, ale protože nerada navštěvuji veřejné WC, rozhodla jsem se, že to vydržím domů. Když se autobus rozjel, začala jsem svého rozhodnutí litovat, moje potřeba se rychle zhoršovala a já zoufale počítala kilometry, které nám zbývaly do cíle.

Když už nám zbývalo už jen pět minut cesty, stalo se něco hrozného. Když jsme se míjeli na úzké silnici s protijedoucím náklaďákem, pod naším autobusem se utrhla krajnice a my skončili v příkopu. Nikomu se nic nestalo, protože jsme jeli skoro krokem, ale autobus v příkopu uvíznul a co bylo nejhorší, nemohl otevřít ani jedny dveře!!!

Náklaďák se o náš osud nezajímal a mě čekala nejhorší hodina v mém životě....Řidič se snažil vysílačkou sehnat někoho, kdo by nás vytáhl a já trpěla. Po půl hodině, už jsem se myslela, že se zblázním, kroutila jsem se v hrozných bolestech, tekly mi slzy a cítila jsem, jak mi povoluje svěrač a vlhnou kalhotky. Ať jsem se snažila sebevíc, cítila jsem, že se brzy počůrám úplně...Držela jsem přítele za ruku a učůrávala jako mimino. V naprostém zoufalství mě dokonce napadlo sednout si v autobuse na schůdky a tam se vyčůrat, samozřejmě mi to stud nedovolil, jenže představa, že za chvíli pročůrám sedačku, moje moč poteče na zem a někdo si toho všimne, byla ještě hroznější!!!

Abych to neprotahovala, po hodině, nás z příkopu vytáhli a za pár minut jsme byli doma. Za cenu šíleného utrpení se mi podařilo většinu čůrání v sobě udržet, takže jsem sice vystupovala s pořádným flekem na zadku, ani sedadlo nezůstalo suché, ale na zem nic naštěstí neprosáklo.

Na naší zastávce naštěstí nikdo nevystupoval a cestou domů jsme nikoho nepotkali, protože jsem cestou pořád učůrávala, takže jsem nakonec měla mokré kalhoty až pod kolena.

Stalo se vám někdy něco podobného, že jste musely čůrat a prostě nebylo kde?“

Markéta

Milá Markéto, děkujeme za úžasný „bakalářský“ příběh a inspiraci k tématu. Jsem skoro přesvědčena o tom, že v podobné situaci se ocitla většina z nás. Dnes se takovým příhodám můžeme zasmát, ale tenkrát nám do zpěvu určitě nebylo.

A co vy, milé ženy-in, vybavuje se vám vaše nejpernější chvilka v životě? Nemusí se pochopitelně týkat jen záchodu. Určitě se vám v životě přihodila nějaká situace, kterou byste si už nechtěla zopakovat. Jak se na ni díváte dnes? S humorem, nebo vám stále běhá mráz po zádech. Vzpomenete si na nějaký trapas, kdy byste se nejraději propadla do země? Nastala ve vašem životě chvilka, kdy na vás doslova sáhla smrt? Jak zafungoval váš anděl strážný? Co se vám vybaví, když se řekně „Nejpernější chvilka v životě“?

Napište nám na adresu: redakce@zena-in.cz

Pět nejrychlejších dostane 500 bodů za měsíc září.

Ale i ty pomalejší se můžou těšit na pěknou cenu za příspěvek

 

   
25.09.2012 - Společnost - autor: Dana Haklová

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [71] cibulicka [*]

  Před každou cestou musím vždy odskočit na WC.....

  superkarma: 0 15.10.2012, 14:09:29
 2. avatar
  [70] kapkamore [*]

  bohužel, někdy se tak stane, že to nevydrží...

  Nejhorší hodina pro mne byla, když mi zemřel manžel...

  superkarma: 0 30.09.2012, 22:41:34
 3. [69] free [*]

  To já jednou viděla ale hodně nóbl dámu ve Zlíně na zastávce.  Přišlo to na ní, všimla jsem si dřív, jak byla nerfozní.  Najednou se vrhla na trávník za jediný asi  půlmetrový keřík, stáhla  kolhotky a holt tomu průjmu ulevila. Chápavě jsem dělala, že nic nevidím.

  superkarma: 0 30.09.2012, 18:33:26
 4. avatar
  [68] gerda [*]

  zermatt — #67 ale vždyť to ostuda není. Za to přece nemohla. Připomíná mi to příhodu z Vídně. Do tramvaje nastoupila paní, která měla kolem sebe rázem pár metrů prázdného prostoru. Po chvilce nevydržela ty pohoršené pohledy a vybuchla: "no, tak jsem se posr*la!!" Stála jsem frontu na wc, nikdo mě nechtěl pustit, tak co jsem měla dělat?!" A bylo vymalováno.

  superkarma: 1 27.09.2012, 08:30:36
 5. [67] zermatt [*]

  Hezký článek...,připomnělo mi to taky jednu hroznou chvilku.Byli jsme s přítelkyní v Alpách a zůstali jsme přes 4 hodiny trčet v kabinkoné lanovce...Asi po hodině se přítelkyni začalo,asi po vínečku, které si předtím dala,chtít čůrat. Utěšoval jsem jí,že se to určitě za chvíli rozjede,jenže to se nestalo. S přibývající zimou a nervozitou se její potřeba rychle zhoršovala...Bylo mi jí líto, ale nevěděl jsem, jak bych jí pomohl,protože s náma v kabince byli ještě 4 lidi...Po 3 hodinách už jí tekly slzy a šeptala mi, že už to nevydrží a počůrá se. To se nakonec taky stalo,tedy spíš se jen trochu připočůrala,takže se mám to povedlo zamaskovat batohem a mezinárodní ostuda se nekonala.

  1. na komentář reaguje gerda — #68
  superkarma: 0 27.09.2012, 00:26:10
 6. [66] macamala [*]

  Když jdu z práce městem pěšky, mám pár záchytných bodů, kde vím, že si můžu dojít na WC. Je to třeba knihovna, McDonald. Když vyrazím do Prahy, tak tam mám jistotu, že je obchoďák na každém kroku. Pokud cestuju do Německa ať pracovně, či soukromě, tak tam mám jistotu, že veřejná WC jsou také leckde.

  Vzpomínám, jak před lety jsem šla pařit se ségrou a jí se strašně moc chtělo, tak vlezla někam do průjezdu domu na hlavní třídě a ulevila si. Já sama jsem vypozorovala, že nejhorší je to, když řídím a někde dlouho čekám na červenou, to bych se po.... Při jízdě mi to tak nevadí, ale v klidu je to hrůza.

  superkarma: 0 26.09.2012, 16:38:31
 7. avatar
  [65] LadyZa [*]

  Mě jednou, mohlo to být tak před deseti léty, musel dálkový autobus z Brna holt na odpočívadle zastavit a bylo mi úplně jedno, že v autobuse sedí lidi, zkrátka jsem si přidřepla k zadním kolům a šlo to. Nakonec se ke mně přidali ještě další dva, kteří se počůrat nechtěli, ale neměli odvahu zajít za šoférama. V takových chvílích jde stud stranou. A taky si pamatuju první sylvestr po revoluci konaný na Václaváku, kdy některé hospody odmítaly pouštět lidi z ulice na záchod, tak holt se čůralo pod chodníkama, akorát se před takového člověka někdo postavil a všichni měli pochopení. Sml16

  superkarma: 0 26.09.2012, 12:54:09
 8. avatar
  [64] gerda [*]

  Trefa — #41 maminka prodělává léčbu, která má jako doprovodné příznaky nepříjemné zažívací obtíže. Ale aby se bála někam jít, tak to jsem vyřešila hned ze začátku. Prostě jsem jí objednala inkontinenční kalhotky. Když je má na sobě, má jistotu, že se může stát cokoliv a zůstane čistá a voňavá. Všecko jde.

  superkarma: 0 26.09.2012, 12:24:52
 9. avatar
  [63] gerda [*]

  Anai — #45 já to taky považuju za naprosto normální - navíc, po příchodu zvenčí je běžné jít si opláchnout ruce, než si vezmu pohoštění, dnes málokdo cestuje v rukavičkách. Dáma ani nemusí hlásit, že jde na wc, stačí když prohlásí "můžu si umýt ruce?" - a je to.

  superkarma: 0 26.09.2012, 12:22:14
 10. avatar
  [62] gerda [*]

  lidi si přidělávají zbytečná trápení. Když za mnou někdo přijde s dotazem, kam může nejblíž na wc, snažím se poradit i pochopit a ukázat i to, kde jsou nejbližší keříky. Kdo zažil ledvinovou koliku, kdo viděl pacienty po operaci s vývodem, ten si uvědomí, jakou má kliku, že se vůbec může  vymočit bez bolestí. Je to lidské, každého to může potkat, v případě nemoci a nových léků nikdy nevíte, kdy vás nehoda zastihne.

  superkarma: 1 26.09.2012, 12:20:28
 11. [61] Veluu [*]

  "cítila jsem, jak mi povoluje svěrač a vlhnou kalhotky" to si snad delate s timhle clankem srandu Sml52Sml23

  superkarma: 0 26.09.2012, 08:38:49

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [60] RosaGloriaDei [*]

  RosaGloriaDei — #59 co ho kde poTká :-)

  superkarma: 0 25.09.2012, 23:21:16
 2. avatar
  [59] RosaGloriaDei [*]

  Sml52 u kamaráda se stydíš zeptat, kde je záchod? Tvoje blbost...A že jsi ještě "držela" i po výstupu z autobusu až domů, to tedy také dost dobře nepochopím....Ale vážně, tyto situace jsou děsné, proto chodím na malou před každou cestou preventivně, i když se mi až tak moc nechce. Člověk nikdy neví, co ho kde počká.

  1. na komentář reaguje RosaGloriaDei — #60
  superkarma: 0 25.09.2012, 23:20:50
 3. avatar
  [58] hubajda [*]

  SNÍŽEK — #48 ja take a pomerne dost dlouho vydrzim nejit na malou

  superkarma: 0 25.09.2012, 22:32:45
 4. avatar
  [57] tomáš [*]

  Kdo to nezažil, tak to určitě na něj ještě čekáSml22

  Svoje "utrpení" popisovat nebudu, ale starou historku z metra k lepšímu dám.

  Metro zastavilo v tunelu, a stáli jsme, a stáli, a stáli...a nedalo se odhadnout, jak dlouho to může trvat. Vagón byl poloprázdný. Cestoval i mladší muž, který evidentně na dlouhé čekání už neměl sílu. Zkroušeně si vyprosil od jedné dobré duše igelitovou tašku...pak se uchýlil do koutka a tam potřebu vykonal. Když se konečně zase jelo, ve stanici pak honem vystoupil a s tou plnou igelitkou odkráčel. Inu - celkem elegantní řešení, ne? Chlapi to mají stejně v tomto ohledu snadnější. A ani si s nějakou "schovávanou" nedělají násilíSml30

  superkarma: 0 25.09.2012, 22:25:20
 5. avatar
  [56] capkova [*]

  STALO JAKO MALÉ HOLCE ...

  superkarma: 0 25.09.2012, 22:05:31
 6. avatar
  [55] Kytinkak [*]

  SNÍŽEK — #48 i já, protože nevím co se může kde přihodit

  superkarma: 0 25.09.2012, 22:02:43
 7. [54] Reni [*]

  Už jsem také takovou situaci zažila. Moc to není příjemné. Sml23

  superkarma: 0 25.09.2012, 21:49:54
 8. [53] sludka [*]

  Chápu těSml31Sml31

  superkarma: 0 25.09.2012, 20:20:44
 9. avatar
  [52] arminka [*]

  za mlada mi přišlo trapných více situací, nyní už to tak neřeším, když musím tak musím Sml30

  superkarma: 0 25.09.2012, 19:39:09
 10. [51] PEPI11 [*]

  Myslím,že se to už stalo každému. Člověk se cítí hrozně, ale druzí by pochopili i jakékoli nouzové řešení. Je to lidské, a dlouho to zadržovat i zdraví nebezpečné.Sml57

  superkarma: 0 25.09.2012, 18:47:45
 11. avatar
  [50] daska59 [*]

  Škola života - příště si Markéta rozmyslí, jestli se stydět , když jde o tak přirozenou věc Sml30. Ve škole jsem se styděla i vysmrkat, přišlo mi to TRAPNÝ.

  superkarma: 0 25.09.2012, 18:09:09
 12. avatar
  [49] Pentlička [*]

  To se mi stalo v autobuse do Prahy. Jeli jsme po dálnici, musela jsem vydržet dvě a půl hodiny - ač ateistka, polohlasně jsem se modlila. Naštěstí jsem si neučůrla, ale pak na WC na Florenci jsem nebyla schopna začít čůrat, měla jsem křečovitě stažený svěrač. A to jsem předtím šla, tak nevím, kde byla chyba.

  superkarma: 0 25.09.2012, 18:08:23
 13. avatar
  [48] SNÍŽEK [*]

  vždy se jdu preventivně vyčurat než odcházím Sml22

  1. na komentář reaguje Kytinkak — #55
  2. na komentář reaguje hubajda — #58
  superkarma: 0 25.09.2012, 16:56:23
 14. [47] jithule [*]

  když nejde o život...

  superkarma: 0 25.09.2012, 15:57:33
 15. avatar
  [46] átéčko [*]

  Stalo se mi něco podobného, ale nešlo o život.

  Jela jsem se představit manželovým rodičům a to ba stavu, kdy jsem měla problém s močákem a ledvinami. Do autobusu jsem si předem koupila místenku i jízdenku a před jízdou si zašla na nejbližší WC. Zhruba v půli cesty se ozvala rána a autobus zastavil. Řidič zkoumal, co se stalo a za chvíli se pomalu rozjel. Ale fakt pomalu, ale jen k nejbližšímu ČSAD, kde jsme si museli přestoupit. To už se mi chtělo fakt hodně!!! Jela jsem nacpaným autobusem, kde už jsem neměla své místo k sezení. S hodinovým zpožděním...takže chápu Markétku, jak jí asi bylo. Zbývalo mi jen vystoupit, najít nejbližší WC a dojít až tam...to už jsem nedalaSml23

  superkarma: 0 25.09.2012, 14:56:34
 16. [45] Anai [*]

  Absolutně nechápu - vždyť když někoho pozvu na návštěvu, vždy předpokládám, že pokud nepobyde kratší dobu, než hodinu, využije moji toaletu! Já když někam déle cestuji, tak na návštěvě WC navštívím ještě dříve, než se usadím na židli a vůbec mi to nepřijde hloupé.

  1. na komentář reaguje gerda — #63
  superkarma: 0 25.09.2012, 13:57:44
 17. avatar
  [44] carmi [*]

  Jala — #42 Jo, tomu rozumím, psychika dokáže věciSml16

  superkarma: 0 25.09.2012, 13:28:16
 18. [43] magic11 [*]

  jednou jsem měla taky namále, ale ustála jsem to. tak tak.Sml15

  superkarma: 0 25.09.2012, 13:24:41
 19. [42] Jala [*]

  carmi — #35 Tak to já lítám ráda, tam je jistota, že je kam jít. A mnohdy vůbec není potřeba.

  Asi před osmi lety jsme byli naposledy s cestovkou (celkem za život asi jen pětkrát). A můj první dotaz byl, zda je v autobuse funkční WC. Průvodce se divil, proč by nebylo. Fakt bylo. Náhodou.

  A proto jsem ho ani nikdy nemusela využít. To ujištění mi stačilo.

  1. na komentář reaguje carmi — #44
  superkarma: 0 25.09.2012, 13:21:41
 20. [41] Trefa [*]

  Trefa:s manzelem jsme jeli na polikliniku,trolejbusem.vse bylo v poradku,jen jsme vysedli tak manzel se chtel uprdnou a vse bylo v kalhotech.kdyz jsme dosli k doktorce sestra mi manzela pomohla umyt a na spatacni cestu nam dala pani doktorka sanitku.

  1. na komentář reaguje gerda — #64
  superkarma: 0 25.09.2012, 13:16:13
 21. avatar
  [40] wich [*]

  Už jsem taky zažila párkrát takovou chvilku Sml57 Teď už si raději zajdu vždycky, než někam jdu. Preventivně.

  superkarma: 0 25.09.2012, 12:51:19
 22. avatar
  [39] Žofie [*]

  carmi — #35  Tak s tím souhlasím, taky se snažím před cestováním raději moc nepít a nebo jen častěji malé doušky. Je to jistější...

  superkarma: 0 25.09.2012, 12:50:01
 23. [38] jerenika [*]

  No nevím no, ale už si raději v autobuse nebudu sedat Sml26

  superkarma: 0 25.09.2012, 12:36:17
 24. avatar
  [37] Jindriska8 [*]

  Takové situace mohou potkat každéhoSml22

  superkarma: 0 25.09.2012, 12:35:21
 25. [36] tetička25 [*]

  Tak to si raději na každé návštěvě odskočím i před každou cestou, člověk nikdy neví kdy do cíle dorazí.

  superkarma: 0 25.09.2012, 12:32:11
 26. avatar
  [35] carmi [*]

  Jala — #25 Ano, jsou okamžiky, kdy úmyslně pitný režim nedodržuji. Třeba, když mám letět letadlem , nebo jet vlakem. Nesnáším záchody v letadle a ve vlaku. Ale někdy to nejde. Když jsme loni letěli 10 hodin, to už člověk na ten záchod jít musí.Sml15

  1. na komentář reaguje Žofie — #39
  2. na komentář reaguje Jala — #42
  superkarma: 0 25.09.2012, 12:12:27
 27. avatar
  [34] lenig [*]

  jak koukám, takové problémy máme kde kdo Sml68

  superkarma: 0 25.09.2012, 12:06:42
 28. avatar
  [33] ifulinkaa [*]

  už aspoň ví, že je lepší nebýt trapná a  optat se u hostitelů, kde je wc

  superkarma: 0 25.09.2012, 11:55:54
 29. [32] doginka [*]

  Úplně jsem se do toho vžila,muselo to být strašné Sml79

  superkarma: 0 25.09.2012, 11:41:45
 30. avatar
  [31] ladouch [*]

  Já to už také zažila a je to tak strašné jak se popisuje výše, studený pot na celém těle a ta hrůza, aby to člověk vydržel.Sml22Sml22

  superkarma: 0 25.09.2012, 11:22:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme