Moje zkušenost se seznámením na Internetu je obrovská, úžasná, životní… Před čtyřmi a půl lety jsem totiž narazila na internetové stránky depka.hyperlink.cz, ne proto, že bych snad měla depresi, ale prostě jsem na ně nějak zavítala a chtěla lidem trošku pomoct a popovídat si s nimi… velmi mě to tehdy naplňovalo, a jelikož jsem neměla vztah, tak jsem i spoustu času takto trávila a snažila se lidem trošku pomoci… To stejné i ON, dokonce ty stránky patřily jemu, ale to jsem nevěděla.

Začali jsme si povídat, já zjistila, že má přítelkyni (velmi jim to neklapalo, což je podstatné) a to je pro mě svaté, do žádných vztahů se nemíchám, protože si neumím představit, že by se to jednou stalo mně… Ale i přesto mi řekl tehdy krásnou větu: „Kdyby se na tebe stála fronta, určitě bych se do ní postavil.“ Ujistila jsem ho, že by byl na prvním místě, kdyby to šlo…

Jenže pak jsem odjela na dovču a on se během toho dokázal rozejít se svojí stávající přítelkyní, protože ke mně začal něco cítit… Když mi to oznámil, tak jsem byla v šoku a seřvala ho a na druhou stranu jsem byla velmi ráda :).
 
A pak to šlo rychle. V den příjezdu z mé dovolené jsme se sešli, byli ze sebe nadšení a chovali se jako cvoci :). Po dvou měsících známosti jsme se „duševně zasnoubili”, jak jsme si to sami pro sebe nazvali, a slíbili si, že se jednou vezmeme :).

Uběhly čtyři roky a my udělali oficiální zásnuby před rodiči a začali plánovat svatbu… je to měsíc, co jsme se vzali… a pořád jsme stejní cvoci, ale jeden do druhého:). Od momentu, kdy jsem ho poznala a byla z něj na internetu nadšena, se nic nezměnilo. Stále cítím to samé jen s rozdílem, že můj prst teď zdobí snubní prsten a občanku zkrášluje nové příjmení :).

Naše svatební album si můžete prohlédnout tady!


To zní tak krásně sluníčkově! Já mám vždycky radost, když se dva lidičkové takhle krásně najdou. Jen mi přijde trošičku divné, jak se rozešel, ale to už je asi dost dlouho a nevidím do těch souvislostí. Jinak mocinky gratuluji ke svatbě!

Napiště mi také vy, jak a s kým jste se seznámila na internetu na redakce@zena-in.cz!

Reklama