moc pěkný postřeh, co říkáte, milé ženy-in? Poslala nám ho ve svém příspvěku čtenářka átéčko a já s ní musím souhlasit. Stav duše se na pleti musí projevit, to je jasné

Moje pleť vypadá docela dobře. Poskytuji jí dostatek vody a dostatek spánku. To potřebuje. Ani v pubertě jsem s pletí problém neměla. Jednou za měsíc pupínek mezi obočím. Ten zmizel sám po několika dnech.

Nejhezčí pleť podle mě mají ženy, když jsou zamilované. A je jedno, kolik je jim let. Naší tváři nesluší starosti, ale šťastný ůsměv. Ten je pro nás nejlepší kosmetikou. Ale podle mě jsou ženy nejkrásnější, když je jim kolem 30.

Jako každá z nás nemůžu být neustále šťastná a usmívající se, tak kosmetiku používám. Takovou, o které si myslím, že je pro mě dobrá. A jak pečlivě se denně líčím, tak pečlivě se večer odlíčím a namažu nočním krémem. Ten je pro mou pleť polibkem na dobrou noc.

Na kosmetiku jdu jen výjimečně. Je pravdou, že po takové návštěvě člověk vypadá chvíli lépe, ale mně je na to líto peněz. A kolik jich dám za kosmetiku? I to je relativní. Mému manželovi se to zdá hodně, mně přiměřeně a některým kamarádkám málo. Kromě dekorativní kosmetiky si kupuji denní a noční krémy, gel na mytí obličeje, sem tam masky a séra. Micelární vodu mi přidávají zdarma k nákupu.

Co mi vadí na mé pleti dnes? Asi nic. Vadilo mi, že jsem bílá, i když pobývám na sluníčku, vadily mi vrásečky mezi obočím, klidně bych si do nich dala píchnout botox. Přiznávám chemický peeling. Ale je mi tolik, kolik mi je. A čas nezastavím. A vím, že v mém věku už se podle tváře dá poznat, jestli je člověk hodný, vzteklý, usměvavý, klidný, nebo zlostný.

A i za to jsem ráda.

átéčko

Milá átéčko, děkuji za pěkný a moudrý startovací příspěvek dnešního dne.

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s pletí vy, milé ženy-in? Jste spokojené, nebo máte nějaké trable?

Jak se o svou pleť straráte?

Šla byste na plastiku, nebo na botox?

Jak přijímáte stárnutí? Se smířením, nebo se snažíte s ním bojovat?

Napište nám o své pleti na adresu redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama