Možná si myslíte, že celulitida je problémem obézních žen. Stačí trochu zhubnout a všechno bude v pořádku, říkáte si. Ale tak to není. Celulitidu může „nastartovat“ i užívání hormonální antikoncepce, objevuje se nejen při nadváze, ale i v těhotenství. Dříve nebo později postihne přes osmdesát procent žen. Více bývají postiženy obézní ženy, ale celulitida se nevyhýbá se ani těm mladým a štíhlým.

Můžou za to hormony!
Celulitida je následkem hromadění tukové tkáně, ale také stárnutí podkožního vaziva. Za obojí přitom zodpovídají ženské pohlavní hormony - převážně estrogen. Způsobuje zmnožení tukových buněk a zvláčnění a změkčení vaziva, které jim umožní se rozšiřovat. Také specifické uspořádání podkožního vaziva, typické pro ženy, umožňuje vznik celulitidy.

Jak vzniká celulitida?
Muži mají vazivo uspořádáno do propletené sítě, takže se při růstu tukových buněk roztahuje do stran a kůže zůstává hladká. U žen jsou pevné provazce vaziva souběžné a zároveň kolmé k povrchu kůže. Mezi nimi jsou shluky tukových buněk tvořící jednotlivé lalůčky. Pokud se tukové buňky začnou zvětšovat, cestou nejmenšího odporu postupují k povrchu kůže a vytvářejí tak bouličky a vyvýšeniny. Místa, kde se upínají vazivové provazce, naopak tvoří dolíčky.

 

Zbraň na celulitidu
Příčiny celulitidy se tedy skrývají pod povrchem pokožky! Laboratoře Innéov vyvinuly ve spolupráci s odborníky na výživu a dermatology nový  přístup k zeštíhlení se zaměřením na kůži. Jde o doplněk stravy s rostlinnými výtažky, glukosaminem a vápníkem. Účinně a zevnitř působí proti projevům celulitidy.

Změna přichází zevnitř!
S využitím expertních výsledků nutričního výzkumu NESTLÉ a dermatologického výzkumu L’ORÉAL má Innéov celulitida dvojí cílený účinek na celulitidu zevnitř: Čistí a mění vnitřní strukturu pokožky a obnovuje její pružnost, a tím i hladký povrch. Jedinečné je spojení cíleně vybraných aktivních látek: Vápník a výtažek ze zeleného čaje podporují čištění a mikrocirkulaci v pokožce. A ve spojení s Marine glukosaminem a výtažkem z kůry borovice pomáhají zpevňovat strukturu pokožky zevnitř.

 

Účinnost doplňku stravy Innéov byla vědecky ověřena na problematických partiích s celulitidou - především na hýždích a bocích. Po absolvování tříměsíční kůry byla pokožka vyhlazená a zpevněná, s pravidelným reliéfem.

Užívání přípravku Innéov celulitida je velmi jednoduché, 1 sáček se smíchá se sklenicí vody a vypije 2 x denně během jídla.

Balení obsahuje 30 sáčků. Doporučená cena: 640 Kč


K dostání pouze v partnerských lékárnách Innéov od března 2007. Seznam lékáren na www.inneov.cz .

Infolinka Innéov: 222 193 772

Nyní má 13 z vás šanci vyhrát balení Innéov celulitida! Soutěžte ZDE

Reklama