Máte před Vánocemi chuť uklízet? Pomůže vám ETA

Předvánoční čas je pro většinu z nás také časem úklidu, jehož popularita se rozhodně nevyrovná vánočnímu pečení nebo průzkumu vánočně vyzdobeného obchodního centra. Pokud ovšem existují pomocníci, kteří dokáží domácnost pečlivě a důkladně zbavit prachu a roztočů, navíc šetří peníze a vynikají svou variabilitou použití, nestane se úklid pro většinu z nás již činností neoblíbenou.

ETA ve svém portfoliu produktů v řadě vysavačů nabízí od typu sáčkových a bezsáčkových vysavačů, i víceúčelové a tyčové vysavač. Dokáže uspokojit náročné zákazníky i ty, kteří úklid jako svého koníčka rozhodně nemají a potřebují „jen“ kvalitní a výkonný produkt.

Jedním takovým je vysavač ETA Manoa nebo ETA Canto, zástupci vysavačů sáčkových. Vynikají vysokým sacím výkonem, jsou vybaveni prémiovým příslušenstvím. Hodí se do domácnosti s domácími mazlíčky, ale jsou také vhodní do rodin s alergiky. ETA Dualic II zvládne vysávání sáčkové i bezsáčkové. Výhodou je dvojí hepa filtr, který zdokonalí filtraci. Dalšími zástupci, které může značka ETA nabídnout jsou tyčové a ruční vysavače. Designově velmi povedený a kvalitní vysavač ETA Carsha, který si hravě poradí s drobným úklidem. Stejně tak i ETA Elance, inovativní tyčový vysavač 2 v 1.

ETA

Inovativní novinkou pro tento rok se stal robotický vysavač ETA Bolero. I tento typ má ETA ve svém portfoliu. Pomocníka zejména pro tvrdé podlahy, který vydrží uklízet až 90 minut, nespadne ze schodů ani z vyšších míst díky bezpečnostním senzorům a dvojí režim nastavení formy úklidu vyhoví každé domácnosti.

Více inspirace najdete na stránkách www.eta.cz.

Reklama