Zajímavý příspěvek, sice bez fotografie, zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Arjev. Její sebevědomí totiž nenarostlo pochvalou vzhledu. Co jí kdo pochválil a proč to Arjev tolik lichotilo? Čtěte v této novince...

Téma dne „posilovače sebevědomí" se úspěšně přehouplo do dnešního odpoledne. Další příspěvek dorazil od čtenářky Arjev. Tentokrát bez fotografie, pročež ho nemohu brát jako „soutěžní o dárek", přesto je zajímavý a tedy ho uveřejňuji...


Jsem přesvědčená, že každé ženě se zvedne sebevědomí v pěkném oblečení a krásných doplňků - šperků. Tyto hodnoty jsem preferovala a preferuji dodnes. Je tu ještě něco, co mi udělá dobře :-) co mi zvedne sebevědomí, možná to bude moje ješitnost, ale posuďte samy:

Řadu let pracuji ve strojírenství a asi před osmi lety, kdy do naší firmy začal jezdit Pan konstruktér a zadávat výrobu dílců jsem pro nemoc výrobáka přebírala výkresovou dokumentaci. Med to není a ohodnocena jsem jen jako žena!

Jednou přivezl skutečně špíčky pro výrobu. Výkresy jsem si roztáhla na stůl a ponořila se do hlubin konstruktérova myšlení. Něco mi nesedělo, technické kreslení má určité zásady a Pan konstruktér se po očku na mne díval a zeptal se mě:

„Nějaký problém, udělal jsem něco špatně?"
„Kdepak, všechno sedí, jen této partii nerozumím."

Partii jsem červeně zakroužkovala, dopsala nějaké poznámky, dala parafu jako ve škole a Pan konstruktér mrkl na výkresy, vzal si je k sobě s tím, že se v klidu podívá u sebe do PC a přiveze opravené :-)

Další den přijel Pan konstruktér se svými kolegy a při představování jim říkal: „Pánové, tato středoškolačka nám objevila triviální chybu, kterou jsme hledali 5 měsíců a neustále měnili dílce. Nikdo z techniků nám neřekl, že to máme nakreslené na dvě věci."

Kancelář má strop vysoký 4,5 metru a já v tu chvíli se svými 1,68 m třískala hlavou o strop. Takové uznání od inženýrů, docentů doktorů a celkem spokojených cigánů = Csc. mi zvedlo sebevědomí.

Pochlubím se ještě více, konstruktérské bubny bubnují dobře a tak čas od času se na mne přijeli cizí konstruktéři podívat, co je to za borce, který našel chybu v jedné výkresové dokumentaci velkého stroje do Ameriky :-)

Mějte se fajn,
Arjev

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Kousky, které mi zvedají náladu!

Máte v šatníku či ve šperkovnici nějaký kousek, který Vám zaručeně zvedne sebevědomí a náladu?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku kladná, vyfoťte tento kousek a pošlete mi snímek na redakční e-mail! Připojte k němu krátký popis (dlouhý alespoň jako tento odstavec) s příhodou, při které vám daný kousek zvedl náladu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravený malý dárek, totiž luxusní čaj „Africký podzim“ v plechové krabičce a k němu přidám hrníček seriálu Hledá se táta.

Reklama