Zima, zima, zima, zima je veliká - to zpívá Hanka Zagorové ve své písničce. Ale nejen tento hit dob minulých posílá svým blízkým čtenářka Ula. Posloucháte vánoční písničky na přání na rádiu ŽENA-IN.cz!

Další pohodové zimní přání posílá posluchačka Ula těm nejdůležitějším členům své rodiny.

Taťko a děti, tenhle vzkaz je pro vás!


Dobrý den,
v tomhle vedru si nějak nedovedu zatím představit, že budou za čtyři měsíce Vánoce, ale budiž. Na chvíli jsem se zasnila a posílám své nejoblíbenější písničky. Musím se přiznat, že jsem je v období loňských svátků dětem hodně pouštěla. Bylo pěkné pozorovat, jak ta mrňata ve věku čtyři - nula let se snažila tancovat a radovat z Vánoc. Teď si prostě ty svátky s manželem hodně vychutnáváme, protože děti věří na Ježíška, mají rozsvícená očíčka a těší se na dárky, pečeme, vychutnáváme si tu atmosféru a užíváme si to. Vím, že tento čas velmi rychle uteče a za chvíli to bude jiné. Tak já si přeji jen, aby toto období vydrželo co nejdéle.

Milé děti, milý tatínku, přeji nám všem, ať se máme stále tak rádi a ať jsme zdraví a spokojení, užíváme si dny v pohodě a klidu.

Ula

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. 8. 2011: Vánoční písničky na přání!

Rádio ŽENA-IN.cz vám dnes hraje na přání!

Pošlete svým známým a přátelům, svému milému či třeba rodičům nebo dětem vánoční písničku. Popřejte jim plno lásky, štěstí a spokojenosti známou melodií!

Jak na to? Zašlete mi na redakční e-mailovou adresu (viz níže) odkaz na video, uložené na serveru YOUtube, a k němu krátký vánoční vzkaz - komu písničku posíláte a co pěkného na Štědrý den přejete.

Za svůj příspěvek můžete získat malý vánoční dárek:exkluzivní Tchibo konvici na výrobu mléčné pěny, abyste si mohla sama doma vyrobit kávu late jako od profesionála!

konvice

Reklama