přiznává čtenářka s nickem Nugyna. Co je pro ni důležité, bez čeho se klidně obejde a co nemá ráda, se dočtete v jejím příspěvku.

Dobrý den přeji redakci i čtenářkám, musim se přiznat, že nejdu vůbec s módou. Spíš jsem pro praktičnost. Když ke mně přijedete v předraženém autě Ferrari, neuděláte na mě žádný dojem. Ani v obývacích stěnách. Nehodnotím lidi podle toho co mají na sobě, nebo doma, ale co mají uvnitř srdce a to požaduji i od druhých. Nemám ráda snoby. Proto se mezi takovými lidmi ani nepohybuji.

Když jsem se nastěhovala k příteli, měl doma už vybavený byt. Sice to byl starý nábytek, ale k domu, ve kterém bydlel, se to hodilo. Tam by moderní nábytek vůbec nepasoval...vypadalo to tam jako na zámku. Pak jsme se přestěhovali do bytu....o hodně menšího a stěna, která měla 12metrů se sem nevešla. Tak jsme jí rozdělili do dvou pokojů.

Je to starý leštěný nábytek, ale je tam moc místa. Jelikož je opravdu moc veliký, musela jsem si koupit skříně jiné. Vždy se  mi líbily zašupovací skříně. Minulý rok, když se narodil prcek, jsme koupili 2 zašupovačky za pěknou cenu. Jen jsem to nezměřila. Bohudík jsem měla štěstí a vešly se, jako kdyby to místečko bylo dělané na ně...skříněma jsem schovala postel se schodama, kterou máme jako ložnici. Já na ložnici nic víc nepotřebuju.

Teď nemá cenu kupovat něco nového, počkáme, až našetříme korunky a chceme prckovi udělat pořádnej pokojíček. To, co máme, mi stačí. Snažím se byt jen zútulnit, abychom se tu opravdu cítili jako doma. Nezáleží jak moderní obývák  máte, ale zda je aspoň uklizený byt. A jaký byl hit..možná ještě to hit je..to opravdu nevím. Obývák jen s těma poličkama a skříňkou na TV....já bych nevěděla, kam šoupnout ty všechny knihy a věci.

Je to pěkné, ale pro mne hooodně  nepraktické. Spíš to je pro rodiny bez dětí, nebo pro ty, co doma opravdu nic nemají. No prostě ať je to, jak je to...je jedno, jaký obývák máte..hlavně, že se tam cítíte dobře vy! Chtěla jsem přidat foto obýváku, ale nenašla jsem žádné a foťák je vybitej:( ...abyste mě mohli pomluvit:D:D

S pozdravem a přáním pěkného dne Nugyna

Milá Nugyno, myslím, že poslední dobou čtenářky spíš chválí než kritizují, takže ani vy byste se, myslím, neměla čeho bát. A navíc, máte názory, se kterými lze jen souhlasit.

Jak bydlíte vy, milé ženy-in? Napíšete nám ještě některá na dnešní téma? Pošlete nám fotografii svého obýváku? jak jste na tom se zařizováním? Záleží vám na tom, abyste bydlela moderně, nebo se spíš držíte klasiky?

Napište nám svůj názor na téma Obývák včera a dnes na adresu: redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama