Zasmějte se nad nehodou, která se stala čtenářce EvaH! V posledním příspěvku k tématu dne se dozvíte, proč se nevyplácí, fotit si detaily přirození vlastního manžela…


Představa, že bych mého manžela dostala na nudapláž, je zcela absurdní. Dokonce i po zahradě v létě běhá v kraťasech a z koupelny leze s ručníkem kolem beder celoročně.  Proto mě překvapilo, když zcela nahý vlezl pod zahradní sprchu. Pravda, předtím posekal celou zahradu a taky rtuť teploměru se vyšplhala pomalu ke čtyřicítce. Tak jak byl, nahý, si lehl na gauč a začetl se do denního tisku. Samozřejmě, že usnul. Trenýrky měl u gauče a noviny se svezly za nimi. Mé oko po něm láskyplně sjelo, skoro jsem měla chuť ho vzbudit  – a taky povzbudit. Ale zase na druhou stranu po takové práci má právo na odpočinek. Ovšem fotka by to byla pěkná, kdypak se zase taková příležitost naskytne? Cvak, cvak, rychle jsem ho vyfotila a udělala ještě pár detailů. Pak jsem fotečky nahrála a těšila se, že mu je ukážu a uděláme si romantický večer. Jenže do večera bylo všechno jinak a já jsem na milé fotky zapomněla, chystala jsem se totiž se svými psy na psí tábor.

Sešla se tam dobrá parta a tak kromě výcviku jsme se večer věnovali táborničení a posezení u dobrého vínka a piva. Také jsme si vyprávěli o svých chovatelských zkušenostech a o svých psích miláčcích. Prohlíželi jsme si na monitoru fotky a já jsem také samozřejmě chtěla přispět se svou troškou do mlýna. Pyšně jsem ukazovala své rotvajlery, všichni uznale pokyvovali hlavami. Najednou se ozval šum a smích. To už jsem zrudla a zároveň mě polil pot, nevymazala jsem včerejší fotografie. Na obrazovce se vystřídala fotka mého odpočívajícího manžela s fotkou, kde bylo pěkně zblízka zachyceno jeho mužství. Rovněž odpočívající. Rychle jsem nervózně překlikala k dalším fotkám, kde už byli zase jen psi, ale už jsem tak jako tak zavdala příčinu k poznámkám typu: cože to jako ještě chovám a co to žere a jestli to poslouchá na povel. Bylo to takové malé zpestření na závěr večera. Jen ještě nevím, zda svému stydlivému manželovi prozradím, že jeho nejdetailnější detail vidělo asi tak třicet lidí převážně ženského pohlaví.

EvaH

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nahota

Jaký je váš vztah k nahotě?

Tak zněla otázka k tématu dne. Toto je poslední čtenářský příspěvek, už mi další neposílejte. V 16.00 hodin se dozvíte, kdo získal krásný dárek, totiž parfém WINDSCAPE FOR HIM.

Reklama