Styl

Nej stylová módní událost roku?

V lednu se začíná nanovo, ale občas se i bilancuje. Kdybyste se mě zeptali, co mě nejvíc oslovilo na přehlídkových molech, asi byste byly překvapené mou odpovědí. Největším módním zážitkem roku 2011 byla pro mě paradoxně vlasová show. 

Kadeřníci neponechávají nic náhodě, a co do podívané směle konkurují módním přehlídkám. A musím říct, že se jim to opravdu daří. Sama jsem byla překvapená, jakou důležitost kladou oděvům a módě vůbec. Kupodivu účes nenadřazují nad módu, ale snaží se vytvořit dokonale sleděný celek, který diváky uchvátí. A často se jim to daří a vy koukáte s otevřenou pusou, jak to jen dělají, kde berou tu invenci a co je vede k tomu, že dávají tolik prostoru návrhářům.

Výsledkem je opravdová lahůdka a pastva pro oči, která dá mnohým klasickým módním přehlídkám na frak. Tak tomu bylo i u mé módní události roku AICHI v klubu Sasazu.

Byla jsem naprosto ohromená, okouzlená a musela jsem smeknout pomyslný klobouk před fantazií, s jakou se mladí návrháři spolu s kadeřníky zhostili svého úkolu. Šokovat v dobrém slova smyslu.

Za kostýmy podivných nestvůr s obrovskými hlavami, které se před zraky diváků demaskují a odhalí účesové kreace, by se nemusel stydět ani zkušený divadelní, nebo filmový výtvarník.

Podívejte se spolu se mnou na některé modely a klikněte na tento článek.

Aichi-nejvydařenější vlasová show, jakou jsem kdy viděla

   
02.01.2012 - Móda - autor: Dana Haklová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] saruz [*]

    Některé účesy jsou teda hodně bizardní.

    superkarma: 0 29.09.2012, 08:40:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme