Třetí ročník vyhlášení ankety o Nej sestřičku se konal ve zcela zaplněném sále v Městském divadle v Náchodě. Dvanáct sestřiček se utkalo v disciplínách, jako je představení, otázka od poroty, módní přehlídka sesterských uniforem, či úkol z ošetřovatelství.

monika

Monika Vytlačilová - nejlepší sestřička roku

V sobotu se utkalo dvanáct sestřiček z celé České republiky, a letos poprvé dokonce i ze Slovenska. Celou akci pořádali výrobce zdravotních a hygienických pomůcek Batist Medical Červený Kostelec a David Novotný.

Mezi účinkujícími se objevila i nekonečně šťastná Světlana Nálepková se svým přítelem Vaškem, vedle něhož doslova zářila.

nalepkova

Světlana Nálepková, Jaroslava Obermaierová a Vašek

březinová a spol

Michalela Dolinová, Marcela Březinová, Michaela Nosková

Marcela Březinová dorazila se svým synem Honzou a sklidila velký úspěch. Vydala nové CD, které se dobře prodává, takže je spokojená. Mimo to diskutovala s Davidem Novotným o svém statku a novém kozlovi. V novém sestřihu dorazila Michaela Nosková a v zákulisí se každého ptala, jestli omládla. Svému Honzíkovi se v tomto účesu líbí a říká jí, že je taková jeho školačka.

Zdeněk Podhůrský se celý večer dvořil sestřičkám a jeho přítelkyně Ilona v sále zuřila, když dal vítězce ještě pusu, a musel si pak Ilonku usmiřovat.

podhůrský

Zdeněk Podhůrský a Monika Vytlačilová

Magda Malá přijela s celou rodinkou a v zákulisí kojila malou Terezku. Vzala na výlet celou rodinu, protože jezdí s Popelkou a nemá moc času. Chůvu dělal kromě přítele Vládi i pořadatel akce David Novotný.  

malá

Magda Malá s dětmi a Davidem Novotným

Bořek Slezáček přijel zazpívat Děti ráje a zdravotními sestřičkami byl okouzlen.

slezacek

V porotě zasedl sexuolog Radim Uzel, který se ptal zdravotních sestřiček, zda je onanie škodlivá, a z jejich rozpaků měl očividně radost. Jan Cimický dorazil sám, protože si chtěl večer užít, Lucie Váchová dorazila také sama a společnost jí dělal Muž roku 2011 Martin Gardavský.

Lucie

Lucie Váchová a Martin Gardavský. Vedle Jan Přeučil v novém klobouku

Další porotci byli starosta Náchoda Jan Birke, senátor Petr Pakosta, prof. Jan Pirk, Eva Čížkovská, Uršula Kluková či prezidentka České asociace sester Dana Jurásková.

Na akci dorazil i ministr zdravotnictví Leoš Heger, který poděkoval sestřičkám za jejich náročnou práci, hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc, a místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Soňa Marková.

Vítězkou Batist Nej sestřičkou se stala Monika Vytlačilová z Nemocnice Náchod - z chirurgie, je jí 31 let a pochází z Náchoda. Vyhrála zájez do Dubaje pro dvě osoby. Dostala půjčení automobilu, šperky, hodinky, poukázky na služby. Oceněni byli všechny finalistky poukázkami, kosmetickými balíčky Bioderma, taškami dárků od Královéhradecké lékárny či hodinkami Axcent.

„Jsem rád, že se to povedlo, sestry mají náročnou a obětavou práci, a tuto akci berou jako zpestření svého poslání,“ dodává David Novotný, který projekt vymyslel.

Výtěžek ve výši 50 000 Kč byl věnován pro Hospic v Červeném Kostelci předali ho generální ředitel Batist Medical Tomáš Mertlík a pořadatel akce David Novotný.

Reklama