V Náchodě se odehrává nejen tradiční vyhlašování Muže roku, ale již popáté se stal dějištěm i vyhlášení Batist Nej sestřičky. V porotě, která vybírala nejlepší sestřičku, zasedlo padesát sedm porotců, mezi nimi odborníci z lékařského prostředí i řada známých osobností. Ti všichni zvolili Nej sestřičkou paní Zdenu Oldřichovou z Boskovic.

Finalistky soutěže o Nej sestřičku během večera pečovaly také o Muže roku 2013, Antonína Beránka z Brna. A jistě pečovaly rády...

nejsest

 

Výherkyně Zdena Oldřichová získala krom jiného také zájezd pro dvě osoby do Spojených arabských emirátů.

 

estr

Gratulujeme!

A teď už oblíbená módní policie. Jak se na večer připravily celebrity z řad poroty nebo ty z nich, které na večeru vystoupily? Kdo zabodoval a koho bychom poslaly zpátky do šatny? :) Rozdáváme známky od jedničky do pětky jako ve škole!

míša

Míša Nosková hodně zhubla a každému fotografovi neustále ukazuje holé bříško. Míšo, tvá snaha byla chvályhodná, ale už nás trochu nudíš. Co takhle zaměřit se příště spíše než na obnažování na kvalitu líčení a lepší účes?

Celkový dojem: čtyři mínus! (se sáčkem přes břicho za tři :))

 markéta

Markéta Konvičková je další ze zpěvaček, které shodily úctyhodné množství kilogramů. Tunika s asijským motivem ani silné černé punčocháče nejsou špatné, jen boty bychom vyměnily za méně humpolácký model, který by u kotníků nohy opticky nerozšiřoval. Ale do zákulisí to určitě stačí.

Celkový dojem: dva mínus 

markéta2

Tady vidíme Markétu podruhé - v modelu na jeviště. K těmto černým šatům mohla punčocháče vyměnit za více průsvitnou variantu či zvolit tělové, nebo jít úplně bez punčoch. Bohužel nedohlédneme na botky, snad si Markéta nenechala ty z fotky výše. :) Hezký je akcent červených nehtů a možná by příště celkovému dojmu pomohla i výrazná červená rtěnka.

Celkový dojem: dva plus (plus za odvážně vynesený hluboký dekolt :))

dolin

Míša Dolinová na rozdíl od svých mladších kolegyň zůstává stále štíhlá a hubnout nepotřebuje. Její figuru jí můžeme závidět. Se stylem to bývá horší, ale tento model se Míše povedl. Lodičky do aktuální špičky, černé kalhoty nad kotníky i flitrový top k sobě ladí, náušnice bychom výrazně zkrátily, ale jinak...

Celkový dojem: jedna mínus

návlkt

Kamila Nývltová. S pohublými zpěvačkami se asi roztrhl pytel. Šaty nejsou špatné, dojem ale kazí detaily, které způsobují, že je všeho nějak moc. Obří náušnice jako ze střelnice (my víme, Kamilo, že je máš ráda, ale věř, méně je většinou více), metalický lak na nehty, prstýnky každý pes, jiná ves, vlnobití z napletených vlasů a modré oční stíny... příště ubrat!

Celkový dojem: tři mínus 

 naďa

Naďa Urbánková byla za dámu v černém a my říkáme - proč ne? Monolit černé v tomto případě neškodí, pokus rozbít jej náhrdelníky, které k sobě stylově úplně nesedí, ale nevyšel. Košili bychom vyměnily spíš za lehčí svetřík (kabátek) s večerním nádechem. Naďa to však zachraňuje pečlivým líčením i výraznými brýlemi, a my jí proto můžeme udělit pochvalu.

Celkový dojem: za dva

  madalena

Madalena Joao je odvážná dívka kyprých tvarů, které jí sluší. Škoda, že se s nimi ještě nenaučila pracovat. Tyhle šaty nám připomínají plavky z první republiky, a to jak střihem, tak materiálem, a Madaleně rozhodně nelichotí. Botky připomínající šněrovací tenisky se zlatými detaily jsou sice nápadité, ale bijí se se stříbrnou ozdobou na šatech, s obřími náušnicemi, které připomínají létající koberce z Tisíce a jedné noci, i s turbanem na hlavě. To je brutální mišmaš!

Celkový dojem: čtyři mínus (čistá pětka to nebude - za odvahu :))

  maxa

A máme tu alespoň jednoho zástupce mužů, elegána Martina Maxu. Tentokrát jeho obleku nelze nic vytknout, kravata, kapesníček, manžetové knoflíčky, všechno skvělé. Martine, ještě něco proveď s tím žlutým ananasem na hlavě, a můžeš směle konkurovat všem Bondům. :)

Celkový dojem: za jedna!

Zdroj a foto: tisková zpráva

Reklama