Čtenářka Tana M. tvrdí, že bez donucovacích prostředků to milé stvoření, které s vámi obývá domácnost, k ničemu nedonutíme, Ale stačí dobrá svíčková a střihá ušima jako kůň!

Inspirací pro ty čtenářky, které manipulaci ve vztahu uznávají, nechť je příspěvek čtenářky Tany M.


Milé ženy in.cz.
Donucovací prostředky a zbraně patří mezi „pracovní pomůcky“ žen a dívek, bez kterých by těžko mohli efektivně vykonávat svou práci. Při ochraně domácího pořádku a bezpečnosti rodiny si vždycky nevystačí jenom s nenásilnými prostředky, ale občas není jiné možnosti než přistoupit i k použití síly.
Na druhou stranu je stejně tak nutné zabezpečit, aby tato síla nebyla zneužívána.
Proto zákon stanoví přesná pravidla, kdy je možné použít některý z donucovacích prostředků či zbraň.
Donucovacích prostředku mám několik.
První donucovák.
Aby manžel něco přimontoval, opravil, utěsnil, tak mu uvařím dobrou svíčkovou. Pak manžel, to milé stvoření dělá jako mopslík, stříhá ušima jako kůň, a má to ihned hotové. /Poličky jsou hotové do 10 minut, kola u auta mám vyměněné za půl hodiny. I pracovníci v boxech formule 1 by manželovi záviděli jakou rychlostí dělá výměnu pneumatik./
Druhým donucovacím prostředkem je hlad.
Když selžou veškeré zákeřné metody - druhý nejúčinější „donucovák „je hlad. Na lednici svému muži napíšu vzkaz. „Musela jsem do práce, oběd máš v hypermarketu Albert, druhý regál zleva. Pozor třetí regál zleva je jídlo pro psy a kočky. Nepopleť to. Přeji dobrou chuť... T.
Manžel si je vědom, že ženské zbraně jsou nejúčinnější zbraně, jaké existují.
Na závěr. Myslím si že žádného muže nedonutíte k práci, kterou nechce udělat. My však máme své ženské zbraně, a pracovní pomůcky a dovedeme si vždy poradit.

Hezký den, bez donucovacích prostředků.
Tana M.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. října 2012: Co musíte udělat, aby něco udělal on

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte! Okolo šestnácté hodiny se dozvíte, která ze čtenářek dnes získala slíbený dárek: kosmetiku AVON planet spa obsahující blahodárné prostředky z turecký lázní Hammam, a to konkrétně pleťovou masku a koupelový olej.

avon

Reklama