.

Neil Patrick Harris je král převleků, rodina se veze s ním

Novinky

Neil Patrick Harris je král převleků, rodina se veze s ním

Hvězda sitcomu Jak jsem poznal vaši matku Neil Patrick Harris nezkazí žádnou legraci. Ať už coby setiálový Barney Stinson, nebo jako moderátor různých galavečerů. Legraci si s ním evidentně užijí i doma, herec totiž miluje převleky a nevyhne se jim ani jeho rodina.

Neil se v roce 2006 otevřeně přiznal k homosexualitě a v září roku 2014 se oženil s dlouholetým partnerem Davidem Burtkou. Spolu vychovávají dvojčata, syna Gideona Scotta a dceru Harper Grace, které jim roku 2010 porodila náhradní matka. Oblíbený herec neváhá využít každé příležitosti, kdy na sebe může navléct nějakou masku, a tak se s celou rodinkou už na veřejnosti objevili coby postavičky z Petera Pana nebo Batmana, či jako rodinka záporáků ve stylu Frankensteina, Draculy a Cruelly de Ville.

Neila Patricka Harrise přesně za měsíc čeká velká noc, 22. února totiž bude poprvé uvádět slavnostní udílení cen Americké filmové akademie. Jelikož ale má za sebou bohaté zkušenosti s udílením cen Tony a Emmy, budou pro něj Oscaři jistě brnkačka, jak svědčí i jeho pěvecké číslo z oscarového úvodního ceremoniálu, které předvedl v roce 2011.

Máte rády maškarní bály a převleky?

asdf asdfs sdf asfsf

Zdroj foto: Twitter

   
22.01.2015 - Redakční novinky - autor: Marta Pušová

Komentáře:

 1. [3] ova9 [*]

  ..na maškarní dobrý....

  superkarma: 0 22.01.2015, 17:17:35
 2. avatar
  [2] Jandywoman [*]

  Jako mladá holka jsem nevynechala ani jediný karneval široko-dalekoSml22 Vždycky jsme se s kamarádkami na maškarním vyřádily.

  superkarma: 0 22.01.2015, 17:14:24
 3. [1] VladkaZabka [*]

  Tak to je nádhera. Já sama si ráda čtu a dívám se na zajímavosti. Novinky mně tak neuniknou.

  superkarma: 0 22.01.2015, 11:58:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme