Zdraví

Nehty už se nelámou, vlasy nepadají a ještě k tomu mě nebolí klouby!


Asi každá z nás měla někdy problémy s přílišným padáním vlasů nebo s jejich nedostatečnou hustotou, a všechny ty reklamy, kde modelky pohodí nádhernou kšticí s úžasným leskem vás jen rozlítily.

Nehty, které nikdy nedorostly do takové délky, aby byly jako z letáčků na francouzskou manikúru, protože se při domácí práci zlomily dříve, než jsme je stačily upravit. 

Nemluvě o tom, jak často nás bolí záda a klouby, což v dnešní době trápí snad polovinu našeho národa.

 

Všechno to jsou zdánlivě odlišné problémy, ale dají se vyřešit všechny najednou! Ptáte se jak?

Tělu, nehtům, pokožce ani vlasům totiž nestačí dodávat živiny pouze z venku formou různých speciálních laků, šampónů, kosmetiky a mastiček proti bolesti kloubů a zad, ale je potřeba je vyživovat i zevnitř. Ve zkratce za vším stojí nedostatek kolagenu.

 

Organismus hospodaří s kolagenem podle důležitosti tak, aby nedošlo k ohrožení základních funkcí. Proto bychom neměli podceňovat příjem kolagenu a brát vážně i takové, mnohdy nenápadné, signály, které nám naznačují, že se v našem těle něco děje, jako např. zhoršení stavu pokožky, vypadávání vlasů, lámavost nehtů, loupání v kloubech nebo bolesti zad. Podle odborníků už v 25 letech dochází k prvnímu opotřebování kloubů. A už od tohoto věku je potřebné pravidelně dodávat tělu kolagen.

 

A kde kolagen najít? Odpověď je jednoduchá – v přípravku Colafit® od firmy Dacom Pharma.

Colafit® je v mnohém odlišný od všech ostatních volně prodejných přípravků na klouby, vlasy a nehty. Jako jediný využívá vysoce čištěnou, úplnou molekulu kolagenu, a to v krystalické formě. Obsah kolagenu, tedy účinné látky, ve výrobku je naprosto nejvyšší, a to 99,9 %.
Kolagen v potravinách obsahuje asi 90 % vody. Kolagen v Colafitu je sušený lyofilizací, to znamená, že je zbavený vody a má houbovitou konzistenci. Lyofilizace je nejšetrnější známý způsob konzervace, ale je také nejdražší. V supermarketu ani běžně v lékárně, vám nic lyofilizovaného nenabídnou. Tímto způsobem se konzervují a uchovávají drahé léky, různé vzácné kultury, séra apod. Lyofilizací se upravuje strava pro kosmonauty, horolezce a vrcholové sportovce.

Jednoduché užívání - 1x denně ráno nalačno, dvouletá záruční lhůta a vysoká účinnost si získává stále větší oblibu u všech, co jej užívají. Že užívání Colafitu může být i příjemné, to si můžete vyzkoušet sami na sobě. Colafit je bez chuti a bez zápachu a spolknout ho zvládne snad úplně každý. Kolagenovou kostičku si v ústech vytvarujete do podoby, jaká se Vám dobře polyká, smícháte se slinami a polknete.  Takto se Colafit dobře polyká i těm, kteří mají problémy s užíváním větších tablet, tobolek nebo kapslí. Díky tomu, že neobsahuje žádné konzervační látky a příměsi, je možné ho užívat dlouhodobě i trvale, aniž by měl jakékoliv nežádoucí vedlejší účinky.

Doporučená doba užívání, abyste zaznamenali kýžený efekt, jsou tři měsíce s opakováním 2x do roka, a v případě závažnějších problémů můžete přípravek užívat trvale.

 

 

Nyní máte jedinečnou možnost získat Colafit® v cenově zvýhodněném balení Colafit trio na 3 měsíce s dárkem zdarma a ještě vyhrát ve Vánoční soutěži Dacom Pharma další dárky!

 

Darujte k Vánocům zdraví své rodině a vyhrajte originální internetový stírací los a soutěžte o další ceny! Podívejte se sem. 

 

Teď také můžete Colafit trio získat v právě probíhající soutěži na Ženě-in.  Pojďte si zasoutěžit sem.

   
20.11.2006 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [13] Tomíška [*]

  jo,jo,dobrá to reklama.mám roztříštěnou chrupavku v koleně a když jsem doktorovi řekla že jsem se rok cpala podobnými přípravky a nepomáhalo to a tak jdu k nemu tak se mi téměř vysmál jak jsem hloupá že naletím na reklamu.v těch raklamnich produktech je toho pry jen tolik aby to neubližilo,když si to dává ráno ke kafi pro,,sifr,,aby mu něco nechybělo.dostala jsem na předpis condrosulf a ten za půl roku zacal fungovat.ještě tak rok a budu mít chrupavku jako novou.s těma reklamama ?možná tak za 10let....

  superkarma: 0 21.11.2006, 13:36:06
 2. avatar
  [12] batka [*]

  a kde ho kupujete, když se neprodává v lékárnách?

  superkarma: 0 20.11.2006, 13:33:51
 3. avatar
  [11] arjev [*]

  Nehty mám ostříhané,vlasy vyholené,klouby umělé.Bolí mě jen pohled na tento svět.

  superkarma: 0 20.11.2006, 12:07:05
 4. avatar
  [10] olafka [*]

  man-mimo: ty už se chystáš? Škoda, že musíš

  superkarma: 0 20.11.2006, 11:57:42
 5. avatar
  [9] man-mimo [*]

  Nehty už se nelámou, vlasy nepadají a ještě k tomu mě nebolí klouby ............................................. jen ten můj pohřeb za moc nestál

  superkarma: 0 20.11.2006, 11:01:12
 6. avatar
  [8] karlik [*]

  Kousek výpisu z obchodního rejstříku firmy Dacon Pharma s.r.o.

  Právní forma: Společnost s ručením omezeným

  Předmět podnikání:
  - výroba krmiv a krmných směsí

  Zapsáno: 11.dubna 2006
  - koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej

  Zapsáno: 22.září 1993
  - výroba potravinářských výrobků

  Zapsáno: 10.dubna 2003
  Statutární orgán:
  jednatel: Marcela Cichá, r.č. 626103/0105
  Kyjov, Květná 1243
  den vzniku funkce: 22.září 1993
  Zapsáno: 10.dubna 2003

  superkarma: 0 20.11.2006, 10:49:19
 7. avatar
  [6] olafka [*]

  Colafit užívá zrovna teď a taky si myslím, že funguje. Rameno nebolí a nehty mi dorostly a jsou nebývale pevné

  superkarma: 0 20.11.2006, 10:05:17
 8. avatar
  [5] lilithheta [*]

  hermiona: Myslím, že pokud je nějaký problém (vlasy, pleť, etc), tak je nejlepší nejdřív zjistit důvod problému - co tělu vlastně chybí, než do sebe cpát bezdůvodně nějaké přípravky. Třebas máš té látky (obsažené v Gelatině plus) ažaž, ale tvému tělu chybí jiný vitamín, který to způsobuje.

  superkarma: 0 20.11.2006, 09:05:41
 9. avatar
  [4] stenla [*]

  Ja som Colafit uzivala a hodne mi pomohol. Tak som ho doporucila tatkovi ktery ma poblemy s loktem a pomohol mu taky. Ted vzdy tak jednou do roka vyuzivam 1 dvojmesacne balenie a je to v klidu

  superkarma: 0 20.11.2006, 08:20:20
 10. [3] hermiona [*]

  Co znamená: cenově výhodné?
  Asi tři měsíce jsem poctivě brala Gelatinu plus. Stejně se mi ty nehty třepily.

  superkarma: 0 20.11.2006, 08:15:07
 11. avatar
  [1] olafka [*]

  Už jsem z kola fit

  superkarma: 0 20.11.2006, 00:27:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme