Je s podivem, jak umí čísla silně ovlivňovat naše životy a mnohdy si toho ani nevšimneme. Energetickou povahou a působením čísel v našich životech se zabývá numerologie. Ta na dnešní den radí: Hodně opatrnosti a žádné hurá akce!

Bylo by těžké představit si svět bez čísel. Vždyť hrají v našem životě jednu z nejdůležitějších rolí.

Ovšem je důležité vědět, že čísla nevyjadřují jen kvantitu, ale rovněž i kvalitu.

V datu má číslo sílu podobnou neviditelnému elektrickému náboji. A věřte, že není zanedbatelná. Energie čísla vyjadřujícího den je tu koncentrovaná do 24 hodin, a to je velká koncentrace. Tudíž nás zasahuje nejvíce.

Abychom vůbec pochopili důvod energetického vlivu čísel, je třeba se podívat, kde svou energii berou.

Čísla neodmyslitelně souvisejí s astrologií. Mají povahu planet.

Jednička je v astrologii spojena se Sluncem. S životadárnou, teplou, ale také spalující, vybuchující a stále aktivní planetou žáru.

s

Na dnešní den připadá opravdu obstojná řádka Sluncí.

11. 11. 11.11 ?

Dvě Slunce vedle sebe již nehřejí. No a čtyři se už rovnají sluneční erupci obstojné intenzity. Když si přibereme i hodinu, která dnes rozhodně přijde...

Jde o nebezpečný žár, který na sebe může vzít nekonečné množství podob.

Je málo věcí, které se staly pod číslem jedenáct, a lze je chápat jako pozitivní. Nebudu vás zatěžovat jedenáctým zářím, protože ho všichni znáte. Když zašátráme historií, najdeme hodně podobností.

Jedenáctka je tak silné numero, že se umí projevit i na dresu sportovce nebo na domě. Je fakt, že jsou lidé, kteří se s ní umí vypořádat (bývají to lidé narození jedenáctého), ale pro většinu je velice zatěžující.

Měla by dostat zvláštní místo, nějaký šuplík.

Jak se vyskytne vedle sebe více jedniček, které spolu souvisí, může se vyskytnout víc energie, než je únosné. Jen se podívejte, kolik jedniček souvisí s nedávným pádem Airbusu. Hned čtyři.

Když se kdykoli náhodou podíváte na hodiny ve chvíli, kdy ukazují 11.11, pokaždé je to ve chvíli, kdy energie vaší myšlenky překročila nějakou pomyslnou hranici. Dali jste jí velkou sílu. Můžete si myslet, že to hrotím, ale zkuste si to jen pro zajímavost nějaký čas sledovat…

V každém případě buďte dnes celý den raději opatrní, dávejte pozor za volantem a dávejte pozor, co říkáte a kam šlapete.

Jedné pozitivní, co můžete dnes, tedy 11. 11. v 11.11 udělat, je NĚCO SI PŘÁT. Ovšem něco, co jste dopředu promysleli, co si budete přát i zítra a za týden a hlavně něco, co neuškodí nikomu druhému.

VAŠE PŘÁNÍ DOSTANE NA CESTU DO UNIVERZA TAKOVOU DÁVKU ENERGIE, ŽE MÁ VELKOU ŠANCI SE OBRATEM VYPLNIT.

Hodně štěstí!

Reklama