Milá redakce!
 
     Mnoho věcí, které se nám zdají tajemné mají prosté vysvětlení. Rozhodně tím netvrdím, že na tajemno, horoskopy a sny nevěřím, naopak. Dobře sestavené horoskopy, nebo lépe řečeno charakteristiky měsíčních znamení jsou tak přesné, že při čtení mých povahových rysů mi naskakuje husí kůže, a řekla bych, že ne právě blahem.
 
     Dále mám, říkám tomu hnusnou vlastnost  - nesnášenlivost, abych to uvedla na pravou míru, z nepochopitelného důvodu si neoblíbím člověka, který mi nijak neuškodil, neškodí a pravděpodobně škodit nebude a vlastně ho mnohdy ani pořádně neznám, v jeho přítomnosti se necítím dobře a nemohu s ním trávit žádný čas. Většinou se z něho časem vyklube dareba, těch není ale mnoho a dali by se na prstech ruky spočítat.
 
    Ještě mám nevysvětlitelnou nechuť nosit šperky po svojí babičce. Nebyla zlá a měla mě ráda, myslím. Určitě však měla negativní energii a já věřím, že ve špercích přetrvává. Tak je nenosím.
 
    O něčem, řekněme nadpřirozeném, jsem se ale přesvědčila jako dospívající slečna. Přijel tehdy děda a tvrdil, že umí hledat vodu. Propadla jsem hurónskému pubertálnímu smíchu a počastovala ho nemístnými poznámkami. To ho naštvalo, popadl dva rezavé dráty, ohnul je jal se hledat vodu. Dráty mu v rukách poskakovaly a nakonec se zkřížily. Nařkla jsem ho ze lži a podvodu. Vztekal se,  došlo i na výchovného "lepáka." Rozhodla jsem se to zkusit, věřte nebo ne, umím hledat vodu také, rezavé dráty se zkřížily, oddalovaly, pohybovaly, a to podle toho, jak jsem se vzdalovala od potrubí vedoucího po zemí.  Mého tatínka drátky nechtěly poslouchat, ale když jsem ho chytila prsty za zápěstí, kde byl hmatatelný tep, zkřížily se mu také. Od té doby věřím, věřím na věci mezi nebem a zemí, a proto se snažím je nedráždit.
 
    Hezký den  a někdy to z těmi dráty zkuste také.
 
    Hanice
 

Milá Hanice, děkujeme za příspěvek. Negativní energie je všude kolem nás. Naštěstí je i mnoho lidí, kteří šíří jen tu pozitivní. Určitě patříte k těm druhým. Já jsem před lety dostala krásné šperky od člověka, který se později vyloupl jako (raději nebudu jmenovat). I když jsem je přestala nosit, stále jsem je měla doma ve šperkovnici. Vadilo mi to. Nakonec jsem je vzala a se strašnou ztrátou je prodala. Nelituji toho.

Přeji krásný podzimní den a hodně pozitivní energie

redakce@zena-in.cz

 

Dnes je téma TAJEMNO

 

Reklama