Pokud i vás trápí těžký únik moči neboli inkontinence, je velmi pravděpodobné, že vás tato porucha omezuje v aktivitách, které jste byli dříve zvyklí běžně dělat. Věřte ale, že v tom nejste sami a že váš problém má řešení! Závažnou formou inkontinence trpí v současné době 15 % žen a 8 % mužů ve věku nad 65 let. Celosvětově se tento problém týká zhruba 200 miliónů osob. Důležité je, abyste svůj boj s inkontinencí nevzdali a začali používat ty správné přípravky, které se v tomto boji stanou vašimi nedocenitelnými pomocníky. My vám doporučujeme vyzkoušet produkty Molimed značky Hartmann-Rico.

MoliCare

Správná pomůcka při inkontinenci by určitě neměla být na první pohled vidět. Měla by vypadat jako spodní prádlo a je důležité, aby byla příjemná na každodenní nošení. Tyto podmínky splňují natahovací kalhotky MoliCare Mobile od společnosti Hartmann-Rico určené pro střední a těžký únik moči, které jsou vhodné pro ženy i muže. Mají anatomicky tvarované třívrstvé savé jádro, které mění tekutinu na gel a poskytuje tak spolehlivou ochranu proti protečení. Díky speciální látce, obsažené v jádru, je také účinně neutralizován zápach, který obvykle patří k nepříjemným průvodním jevům úniku moči.

MoliCareNatahovací kalhotky MoliCare Mobile jsou k dostání v 5 velikostních variantách (XS -XL). Dostupné jsou v lékárnách a výdejnách zdravotnických potřeb. Prostřednictvím e-shopu MoliKlubu je však můžete nakoupit pohodlně i z domova.

Pokud trpíte inkontinencí, vaše pokožka může být vystavena útoku agresivních látek, obsažených v moči a stolici. K péči o svou pokožku byste tedy měli volit takové přípravky, které mají antibakteriální pH, podporují ochrannou funkci pokožky a obsahují také účinný neutralizér zápachu. Spolehlivou ochranu a péči vám v tomto směru zajistí růžová řada kosmetiky Menalind professional. Určitě vám doporučujeme vyzkoušet ochrannou pěnu na pokožku a ochranný sprej.

Více informací o kosmetice Menalind professional naleznete na webových stránkách MoliKlubu.

Reklama