Chtěl jsem napsat článek o sexu, ale jak jsem tak uvažoval o zajímavých tématech, nejzábavnější, co mě napadlo, byl jeden příběh z protipólu – o jeho nedostatku.

To, co vám tu teď povyprávím, se stalo před pár lety mojí kamarádce, která studovala medicínu. Je to zajímavá živá bytost, která se u sebe umí postarat i přes to, že neměří snad ani 160 cm. Je pravým důkazem toho, že na velikosti skutečně nezáleží, protože je šikovná za tři přerostlé.

Aby si přivydělala ke studiím, využila možnosti v učebním plánu a udělala si masérské kurzy, jejichž absolvování zakončené certifikátem skýtá poměrně slušné šance, jak přijít k penězům. Myslím, že právě tato historka ze samého počátku masérské kariéry Haničku trošku od masírování odradila. Nedokážu si totiž představit nikoho, koho by neodradila.

Začneme masáží chodidel a prstů…

Nesmíme zapomenout říci, že šlo o masážní techniku klasickou, bez jakéhokoli náznaku erotiky (i když která masáž jí v sobě kus neskrývá?), se kterou ji přijali v jakémsi masážním salonu. Přijali ji poněkud laxně a podobně vypadal celý jejich přístup. Místo osušek tam prý měli ručníčky tak na utření rukou a vůbec bylo všechno podezřelé. Ale Hanka byla v radostném elánu nového zaměstnání, tak všechny tyto nedostatky napoprvé „zasklila“.

Už s prvním zákazníkem však litovala, že byla tak tolerantní. Přišel k ní pán, něco přes třicet, který si objednal kompletní masáž. Vypadal prý tak nějak stydlivě. Hanka mu navrhla, že začne od chodidel a od prstů na nohou. Jak řekla, tak i učinila. I kvůli miniaturní velikosti ručníku si ale nemohla nepovšimnout, že fyziologická reakce pána na její prsty je… značná. Bylo vidět, jak se cítí trapně, ale ani to nezabránilo tomu, aby po dvou minutách masírování nezalapal po dechu, nepropjal se do luku a nezamazal si celý ručníček a celého sebe vy víte čím.

Hanka stála jako opařená. Pán se pochopitelně začal omlouvat a v miniaturním ručníčku působil naprosto ztraceně. Naštěstí má být z Hanky doktorka a bere vše s nadhledem. Hned, jak se vzpamatovala, došla pánovi pro papírové ručníky na záchod, řekla, že to přece nevadí a že můžou pokračovat, až se očistí. Ta potupa s papírovými ručníky taky musela být hodně nepříjemná.

A už je to tu zas

Pán se pak vděčně uložil zpět na masážní stůl a Hanička se mohla vrátit k jeho chodidlům. Během dvou minut tak prý opět postavila slušný „stan“ a během dalších dvou se dočkala dalšího zalapání po dechu a vypnutí se do luku. To už stála jako opařená a neměla slov. Pán už na nic nečekal, nějak se opucoval, slezl ze stolu, oblékl se a za stálého omlouvání opouštěl místnost. Hance vrazil do rukou nějaké peníze, ale jak byla perplex, zjistila, že dostala nejen peníze za celou masáž, ale i 500 Kč dýško.

Když pak s myšlenkami o tom, co to asi mohlo být za nešťastníka, přišla na recepci, podala jim neprozřetelně všechno, co dostala. Z královského spropitného, které si za podobný psychický šok jistě zasloužila, neviděla nikdy ani korunu. V masážním salonu pak na oplátku už nikdy neviděli Hanku.

Spekulace o tom, zda pán šel cíleně na masáž, aby si udělal dobře, nebo to byl prostě člověk, který chtěl odbourat sexuální napětí způsobené nedostatkem sexu relaxační masáží, ale neodhadl svoje síly a vjemy na něj byly prostě moc silné, jsme řešili ještě dlouho. Rozhodně to vypovídá o tom, že sex je potřeba a jeho nedostatek může působit potíže nejen postiženému jedinci, ale i jeho okolí.

A co vy? Už se vám někdy stalo, že jste abstinovali tak dlouho, až se začaly „dít věci“? Nebo podobné nutkání neznáte a bez sexu se obejdete i „po dlouhá léta“? A nebo si vždy najdete nějaké „vybití“, hlavně abyste se nedostávali do situací jako onen nešťastný pán? A co masáže? Jak se díváte ve spojitosti se sexem na ně?

Reklama