Ve středu odpoledne proběhla porada redakce našeho magazínu. Co se odehrává na naší pavlači i co plánujeme, se dozvíte v tomto článku.

Z redakční pavlače:
Klárka Wimmerová jako čerstvá novomanželka tráví pracovní dobu s telefonem u ucha a s blaženým výrazem na tváři. Hovoří se svým Kubíčkem. Dnes se na poradě vyzývavě pohupovala v křesle tam a zpět a výraz jejího obličeje svědčil o tom, že je duchem na jiném místě a při jiné činnosti.

Z letargie ji vytrhl jen návrh tématu našeho Kuby, který je zastáncem ženské obřízky. Saša Stušková se smála, až se za břicho popadala, a místy nevěděla čemu, a když jí to došlo, zčervenala. A Dana Svobodová se tradičně zapojovala do debaty svým mlčením, i když dnes vypadala, že nad tím, co rozčervenalo Sašu, přemýšlí.

V účetním nic nového, Ivana občas zajde za kamarády a ráno vypadá, že neumí do pěti počítat, a na obchodním holky přivítaly návštěvu naší bývalé kolegyně Petry Pojerové, která je těhotná.

Je toho spousta, ale protože jsem musel pro syna do kroužku, pojďme k tomu, co vás příští týden čeká a nemine.

V pondělí 10. 10. edituje Jakub Kočí a prosí vás o pozvánky na tajemná místa, která znáte a která mu pošlete.

V úterý 11. 10. Dana Svobodová navrhuje téma nedonošeňátek. Dětí, co se narodily předčasně. Stalo se to vám, nebo ve vaší rodině? A jak malé děti by se ještě měly zachraňovat?

Ve středu 12. 10. Saša Stušková si chce povídat na téma cizích jazyků. Umíte se dorozumět, jste lingvistka? Nebo věčný začátečník?

Ve čtvrtek 13. 10. se vás zeptám, jakou největší lichotku jste vůči své osobě slyšela, při jaké příležitosti, nebo vám lidé často jen pochlebují?

A v pátek 14. 10. Dana Svobodová bude vyzvídat, v čem chodíte do práce. Vyžaduje váš zaměstnavatel dress code?

Věřím, že vás témata zaujaly a že se v hojné míře zapojíte.

Pokud vám něco schází, nebo máte nějaký nápad, neváhejte a pošlete nám to do e-mailu

redakce@zena-in.cz

Reklama