Styl

Nedokonalosti pleti? Zbavte se jich pomocí dekorativní kosmetiky Mary Kay

Nikdo není dokonalý, říká se, ale kdo by se tím chtěl smířit? Hlavně ženy jsou ke svému vzhledu  kritické a po dokonalosti touží. Proč jí nedosáhnout, když to není zase tak složité? Pomocí dekorativní kosmetiky Mary Kay to bude hračka.

Mary Kay

Pleť

Sjednocená a čistá pleť bez poskvrnky je znakem krásy a mládí, ale ne každá žena má to štěstí, že se může takovou pletí pyšnit. Naštěstí jsou tady kosmetické přípravky, které nám k ní dopomůžou. Díky nim jako zázrakem zmizí barevné nerovnosti, stíny, či rozšířené žilky a pleť zazáří krásou.

Vyzkoušejte podkladové báze…

Mnohé ženy netrápí jen odstín pleti, ale i kruhy pod očima, různé pigmentové skvrky, pihy, či pupínky, na které je podkladová báze krátká. Tady pomůže k dokonalé kamufláži korektor, díky němuž podobné nedokonalosti zmizí jako mávnutím kouzelného proutku.

Mary Kay

Korektory…

Svěžest

Sjednocená a hezká pleť je základ, ale bude vypadat ještě krásnější, když jí dodáte trochu ruměnce pomocí tvářenky, aby působila svěže.

Mary Kay

Obočí

je důležitým bodem  obličeje. Obočí je jako rám obrazu, bez něhož tvář ztratil výraz. Řídké nebo příliš světlému obočí můžeme zvýraznit pomocí speciální tužky na obočí. Dejte si však pozor na aplikaci a nikdy nekreslete jednolitou čáru, ale pomocí krátkých a jemných tahů napodobujte jednotlivé barvy.

Mary Kay

Oči

Oči jsou první, na co se v obličeji zaměříme. Pohled do krásných očí může být osudový, proto jejich kráse věnujte zvlášť pečlivou pozornost. Která z žen by nechtěla mít krásné, dlouhé a husté řasy? Vykouzlí vám je řasenka Mary Kay.

Mary Kay

Barvu očí zvýrazní oční stíny, ale když se vám začnou rozmazávat, nebo vpíjet do očních záhybů, není to žádná krása. I pro tento případ má Mary Kay řešení. Vyzkoušejte krém na oční make-up a budete mít po starostech.

Rty

Jsou dalším velice důležitým bodem v obličeji. Některé ženy upřednostňují líčení rtů, před líčením očí, jiné se spokojí jen s leskem, protože mají pocit, že jejich rty nemají dokonalý tvar a nechtějí své nedostatky zbytečně zdůrazňovat. Souměrné, plné rty jsou snem mnoha žen. A díky malým kosmetickým trikům určitě splnitelným.

K tomu vám pomůžou konturovací tužky a bohatá škála rtěnek. Konturovací tužkou v barvě rtů zkorigujte jejich tvar a zabráníte rtěnce, aby se rozpíjela do drobných vrásek, které se s přibývajícími roky začínají tvořit.

Mary Kay

Rtěnka už bude jen to třešničkou na dortu za dokonalým nalíčením a dodá vašim rtům barvu, lesk a žádoucí šťavnatost.

Přípravky Mary Kay můžete zakoupit u své nezávislé kosmetické poradkyně. Pokud ještě nemáte svoji nezávislou kosmetickou poradkyni, můžete ji najít právě zde.

Chcete mít krásnou pleť? Pak se zapojte do soutěže s Mary Kay! Vyhrát můžete balíček, který obsahuje Rozjasňovač pleti Ivory a černou řasenku Lash Love™! Balíček získá 5 z Vás. Soutěž probíhá ZDE

   
25.10.2013 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] x-milli [*]

  ...

  superkarma: 0 30.10.2013, 16:09:09
 2. [2] Anai [*]

  átéčko — #1 Našla jsem ten příspěvek až teď a ráda bych k tomu podotkla, že naši podkl. bázi, tedy make-up, si kupují i ženy, které celý život žádnou nepoužívaly, zejména ty, protože ty ostatní nějakou doma třeba mají. Dá se říct, že za 6 let je to můj nejprodávanější přípravek a kupují si ho i ženy, které ostatní výrobky nepoužívají! Já sama ji hodnotím přímo jako zázračnou - nevyniknou po ni vrásky, naopak zmizí - denně testuju na sobě!

  superkarma: 0 29.10.2013, 12:41:41
 3. avatar
  [1] átéčko [*]

  Z MK mám jen podkladovou bázi. Bohužel je velice nekvalitní a já lituji, že jsem si ji koupila. Na druhou stranu jsem ráda, že jsem si toho nekoupila víc!

  I když mi barvu doporučila kosmetická poradkyně MK, je na mé pleti vidět. Ne hned zpočátku, ale za hodinu už vytvoří "mapy".

  1. na komentář reaguje Anai — #2
  superkarma: 0 27.10.2013, 21:44:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme