Píše jako první na dnešní téma čtenářka Romča. Dokonce říká, že ulítává na domácích oblečcích a vůbec se tím netají. Říká jim sameťáčky a prýjich má doma už docela slušnou sbírku.

Pěkný den, milá redakce a čtenářky. Možná dnes budu patřit mezi exoty, ale já se vždycky těším na to, že si obleču svoje sameťáčky. Tak říkám svým domácím úborům, kterých mám  několik.

První domácí soupravičku jsem dostala od manžela jako vánoční dárek a od té doby na nich ulítávám. Záleží mi na tom, jak doma vypadám, a jak se cítím. Nedokážu pochopit, jak se může někdo i doma škrtit v džínách, to by na mě rozhodně nebylo.

Pohodlíčko především.

Dřív jsem nosila třeba tepláky a triko, ale ty soupravičky mi přijdou ještě pohodlnější, Je to něco mezi pyžamem a teplákovou soupravou a líbí se mi na tom, že je prodávají s různými doplňky, jako jsou ponožky, bačkory a dnes i takové domácí válenky.

Nádherné prodávají třeba u Marks&Spenzer, kde si můžete kolekci domácího oblečení doplnit i o pyžamo, spodní prádlo, župany a spoustu hezkých drobností do domácnosti.

Máme nový domek s dřevěnou podlahou, která přímo svádí k tomu, abyste chodily jen v ponožkách. Je tam sice etážové topení, ale když je počasí, jaké panuje v těchto dnech, není nad to zapálit v krbu, udělat si voňavé kakao, zachumlat se do plédu a jen tak koukat do ohně.

Tak to je moje představa domácího lebedění.

Pohodlíčko a hezký den přeje Romča

Milá Romčo, přesně si vás dokážu představit. A jaké to teprve musí být, když venku chumelí? Skoro závidím.

V čem si doma lebedíte vy, milé ženy-in? Nosíte také speciální domácí úbor, nebo si vystačíte s teplákami? Co upřednostňujete? Slušivost nebo pohodlí? Jak si představujete domácí pohodlíčko? V čem se cítíte nejlépe? Co nejčastěji doma nosíte?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Reklama